reklamı kapat

Son Dakika: Binance Para Çekme İşlemlerini Durdurdu!

Binance planlanmayan bakım çalışması nedeniyle para çekme işlemlerini durdurdu.
14:40
11 Ekim 2019

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance, az önce yaptığı duyuru ile beklenmeyen bakım çalışması nedeniyle bütün para çekme işlemlerini 1-2 saatliğine durdurduğunu açıkladı.

Binance CEO’su Changpeng Zhao bütün para çekme işlemlerini etkileyen bir sunucu sıkıntısı yaşandığını ve bunun ortalama 1-2 saat sürebileceğini ifade etti. Sorunun ne olduğunu tam olarak tespit ettiklerini ifade eden Zhao, gelişmeleri yayınlayacaklarını ve rahatsızlıktan dolayı özür dilediklerini belirtti.

Safu Wallet Hacklendi

Para çekme işlemlerini etkileyen sıkıntının ne olduğu belirtilmese de, Binance DEX içerisindeki kripto paralara yönelik hizmet veren Safu Wallet’in hacklendiği haberi de aynı anda basına yansıdı.

Machi kurucu ortağı Leo Cheng, Safu Wallet kullanıp hala fonlarına erişebilenlerin ilk olarak Binance üzerinden yeni bir adres edinip, daha sonra cüzdandaki fonlarını buna aktarması gerektiğini dile getirdi.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun