X

Yüzde 500 Kazandırdılar ve Hiçbirini Duymadınız! Bugünün En Çok Kazandıran Kripto Paraları!

Bu üç kripto parayı duymadınız ve bugün 5 kattan fazla arttılar. Peki ne işe yarıyorlar, gelecekleri var mı?
23:45
10 Eylül 2021

Bitcoin (BTC) bugün yükseliş gösteremedi ancak az bilinen bazı projeler 3 kattan daha fazla fiyatlama yaptı. Az bilinen bu kripto paralar ne işe yarıyor ve fiyat görünümü neye işaret ediyor? Düşüş döneminde yatırımcısına para kazandırabilecek projeleri ele alıyoruz.

VYNK CHAIN (VYNC)

Bugün yatırımcılarına %500’den fazla kazandıran VYNK CHAIN (VYNC) gün içinde 0,029 dolardan 0,34’e kadar yükseldi. Güncel olarak 0,12 dolardan alıcı bulan proje markette 3141’inci sırada bulunuyor.

Günlük hacmi son derece düşük olan VYNC bugün yaşadığı yükselişe rağmen 560 bin dolar hacmin üzerine çıkamadı. Sadece 99 milyon adet basılan VYNC dolaşıma şimdilik 10 milyon token soktu. Aylar önce 0,72 dolardan ATH yapmıştı. DeFi ve Utility tokenı olan VYNC VynkPay için basılmıştır. MEERAVALI SHAIK tarafından başlatılan proje Hintli geliştiriciler tarafından destekleniyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Wanderlust (WANDER)

Gezginler ve onların hizmet aldığı işletmeleri birleştiren bir uygulamanın tokenıdır. Gezginler için indirim ve ödüller sunan proje işletmelere pazarlama desteği veriyor. En azından bunları vaat ediyorlar. Küresel ölçekte seyahat sevenler tarafından ilgi görmeyi bekleyen Wanderlust (WANDER) Michael Eugene Johnson tarafından kuruldu.

Satış pazarlama alanında iş tecrübesi olan Michael Eugene Johnson hakkında internette çok detaylı bir bilgi bulunmuyor. Blockchain ile seyahat hizmetlerini birleştirmeyi planlayan projenin 2 kişilik bir ekibi bulunuyor. Projenin ikinci ismi ve ortağı Danielle Roush ise Minnesota’da bir rafineride operatör olarak çalışıyor.

Gün içinde 0.00000001285 dolardan 0.0000000151 seviyesine kadar yükselen bol sıfırlı fiyat 13 gün önceki ATH noktasını aşmayı başardı. Ancak ATH ile sert düşüş yaşamış olan bu tokenın yeniden çakılması muhtemel görünüyor. Üstelik ekip ve whitepaper pek güven vermiyor. Erken dönem yatırımcıları iyi bir fırsat yakalayarak ciddi kazanç sağlamış olsa da proje yakında tarihten silinebilir.

AirCoin (AIR)

Bol sıfırlı tokenlar ile fırsat kovalayan yatırımcılar AirCoin (AIR) sayesinde bugün kazançlı çıktı. Gün içinde %140’a yakın artan AIR fiyatı 0.00000004629 seviyesine kadar yükseldi. Toplam 10 katrilyon arzı bulunan BEP-20 token gün içinde ATH’sini yaparak düşüşe geçti. Mevcut fiyatı giriş için ciddi risk barındırıyor.

AirCoin (AIR) ne işe yarıyor diyebilirsiniz. Hiçbir işe yaramıyor, kendileri de bunu kabul ediyor ve “havadan başka bir şey değiliz” diyorlar. Yakında sönebilecek bir balona benzeyen AIR birçok yatırımcıya ATH noktasından alım yaptığı için acı yaşatabilir. Günlük ticaret hacmi 2 milyon doları aşan proje yeni nesil şaka coinleri arasına kısa süre önce katıldı. Ancak topluluğu güçlü ve sosyal medyada Shiba Inu gibi alternatifleri kadar olmasa da ilgi görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar