X


Shiba Inu & Baby Doge Coin Haberleri: Fiyat ve Güncel Gelişmeler

Shiba Inu ve Baby Doge Coin yorumları.
21:32
8 Ocak 2022

Popüler meme token Shiba Inu, kripto para piyasasındaki mevcut geri çekilme döneminden ağır yara alan altcoin’lerde biri oldu. Kızıl bir haftaya devam edildiği sürede SHIB %20’nin üzerinde kayıp yaşadı. Öte yandan Baby Doge Coin, lider Bitcoin’in sürüklediği düşüş dalgasına yenik düştü. Baby Doge, günü %17’lik düşüş ile sürdürüyor.

Shiba Inu (SHIB)

Dogecoin katili olarak lanse edilen Shiba Inu, 2021 yılını bomba bir şekilde geçirerek güzel şekilde noktalandırmıştı. SHIB, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.000027 dolara kadar düşmüş durumda bulunuyor. Amiral gemi Bitcoin’in 40.000 dolara varan düşüşü kripto para piyasasını kana bularken SHIB, bu trende karşı koyamadı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

2022 yılı projeleri adına metaverse planını duyuran SHIB, bu alanda söz sahibi olmak istiyor. Bir P2E oyun üzerinde çalışan SHIB ekibi, trendleri yakalamak adına her adımı atıyor. Bunun yanı sıra 1 katrilyon arza sahip olan SHIB, yakım mekanizmasında büyük işler kateden ve yeni yollar arayan Bigger Entertainment ekibi tarafından enflasyonist varlık kimliğinden kurtulmak istiyor.

Baby Doge Coin

Dogecoin hayranlarının oluşturduğu bir kripto varlık olan Baby Doge Coin, son dönemde ön plana çıkan meme token’lardan biri olmayı başardı. Mevcut durumda ise Baby Doge son 24 saatte işlem hacminin %50’sini kaybetti. Momentum parolası üzerine kurulu bir projede bu faktör de çalışmayınca düşüş kaçınılmaz oldu. Dogecoin’in yetersiz kaldığı alanlarda gelişimi hedefleyen Baby Doge Coin, yatırımcıların dikkatinde olan bir başka varlıktır.

Baby Doge, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.0000000032 dolar seviyelerinden alım satım işlemi görüyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolayısıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar