X


King Shiba Coin Nereden Alınır? King Shiba Nedir?

King Shiba Coin, Binance Smart Chain'de opere edilen merkezsiz bir kripto paradır
20:46
8 Ocak 2022

Meme coin olarak kayıtlara geçen şaka kripto para birimleri, 2021 yılında kripto para piyasasına damga vurdu. Dogecoin ve Shiba Inu, bu kategorinin en çok kazandıran varlıkları oldu. Hype’tan yararlanan bu coin’ler birçok projeye ilham verirken bazı spekülasyonlara da yol açtı. Bu bağlamda King Shiba Coin, meme coin trenine atlayan en güncel kripto paralardan biri oldu.

King Shiba Coin Nedir?

King Shiba Coin, Binance Smart Chain’de opere edilen merkezsiz bir kripto paradır. King Shiba’nın 1 milyar token arzı bulunuyor. Ancak woofpaper’a göre bu arzın %50’si yakılacak. King Shiba Coin henüz çok sayıda dev merkezi kripto para borsalarında yer almıyor. Bunun yerine yatırımcılar PancakeSwap ve Gate io üzerinden King Shiba Coin’i yatırım sepetine ekleyebilir.

Alım için 0x84F4f7cdb4574C9556A494DaB18ffc1D1D22316C token adresi kullanılabilir. Bununla birlikte slippage %13 olarak ayarlanmalıdır. Bu sayede kullanıcılar yatırım yapabilir.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

King Shiba Coin, diğer yüzlerce projenin olduğu gibi meme coin topluluklarının, Elon Musk veya çok nüfuslu insanların dikkatini çekmeye çalışıyor. Bir kripto para projesi için topluluk kavramının en önemli faktör olduğunu söylemek gerekir. Bu bağlamda güçlü bir topluluk operasyonu King Shiba Coin’i yükseltebilir.

Benzer Meme Coin’ler

Dogecoin, Shiba Inu, King Shiba Coin’in yanı sıra ekosistemde birçok meme coin bulunuyor. Bunlar Dogelon Mars (ELON), Samoyedcoin (SAMO), Hoge Finance (HOGE), Baby Doge Coin (BABYDOGE), Akita Inu (AKI), Floki Inu (FLOKI) olarak sıralanabilir. Tabi belirtilen meme coin’lerin dışında da onlarca varlık var.

Bu varlıklar reklam, çekilişler, toplu alımlar ve milyonerleri hedefleyen birçok kişinin de dile getirildiği üzere spekülatif kripto paralardır.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolayısıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar