X

John McAfee Büyük Haberini Açıkladı!

John McAfee yeni kripto para borsasını tanıttı.
10:00
6 Ekim 2019

Siber güvenlik dünyasının iz bırakan isimlerinden olan John McAfee, bundan günler önce çok önemli bir duyuru yapacağını açıklamış ve bu ”duyurunun duyurusu” ile aslında Tron Foundation CEO‘su Justin Sun ile de dalga geçmişti.

Ünlü kripto para yatırımcısı sonunda büyük haberi duyurdu ve kendi merkeziyetsiz kripto para borsasını (DEX) piyasaya süreceğini vurguladı. McAfee Ditributed Dex isimli kripto para borsasının beta versiyonu 7 Ekim tarihinde resmen kullanıma açılacak.

Merkeziyetsiz Borsa Sizi Özgür Kılacak!

Yeteri kadar kullanıcının borsaya katılmasının zaman alacağını itiraf eden siber güvenlik uzmanı, buna rağmen sabırlı olunması durumunda borsanın insanları hükümetin itibari paralar aracılığıyla elde ettiği kontrolünden kurtarabileceğini ve özgürleştirebileceğini de belirtti.M Merkeziyetsiz kripto para borsaları özellikle kimsenin bunları kontrol edememesinden dolayı kripto para ruhuna en uygun platformlar olarak bilinse de, gerek kullanıcı ara yüzünün yeterince iyi olmaması gerekse de diğer sebeplerden ötürü günümüzde çok fazla kullanıma sahip değil. Buna rağmen birçok uzman DEX’lerin yakın zamanda merkezi borsaları geçeceğini vurgulamakta.

Binance bile bu yolda önemli bir adım attı ve Binance Dex piyasaya sürüldü. İlgili haberi buradan okuyabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar
  • cris
    1 sene önce

    Bu ib..ninde ne yapacagi belli degil bunu ciddiye alan varmi hala

    5