X


Illuvium Coin Nasıl Alınır?

Illuvium Coin Nasıl Alınır?
21:00
27 Eylül 2021

Illuvium Coin (ILV), Illuvium adlı oyun platformunun yerel kripto para birimidir. ILV, oyun içi ödüllendirme ve yönetimde söz hakkı gibi durumlarda kullanılır.

Illuvium (ILV) Nedir?

Illuvium (ILV), Ethereum ağı üzerine inşa edilmiş bir açık dünya savaş oyunudur. Ethereum blok zincirindeki ilk AAA oyun olarak lanse edilen Illuvium, çeşitli toplama ve alım satım özellikleri aracılığıyla DeFi hayranlarına eğlence kaynağı sağlamayı amaçlar.

Illuvium dünyasında Illuvials olarak bilinen oyuncuları sağlığına kavuşturan yaratıklar yaşar. Bu yaratıklar oyuncular tarafından yakalanabilirken oyuncu koleksiyonunun sadık bir parçası olurlar. Oyun bir açık dünya keşif oyunu ile PVP savaş oyunu arasındaki bir füzyondur. Illuvium 2020’den bu yana geliştirilmekte ve kurucu ortaklar dahil olmak üzere dünya çağında 40’tan fazla kişiden oluşan bir ekip tarafından inşa edilir.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

ILV Coin, Illuvium ekosisteminde bir dizi kullanım durumuna sahiptir. ILV, oyuncuların oyun içi başarılarını için ödüllendirmek adına kullanılan yerel kripto para birimidir. Oyunculara Illuvium Vault’ta bazı haklar tanır ve DAO aracılığıyla oyunun yönetimine katılma şans verir.

Illuvium, blok zinciri tabanlı ögelere sahip olsa da bir video oyununa benzer. İndirilebilir bir masaüstü uygulaması ile erişilir ancak aynı zamanda farming ve DEX dahil bir dizi destekleyici DeFi uygulamasına sahiptir.

ILV Coin Nereden Alınır?

Illuvium Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance üzerinden güvenle alınıp satılabilir. ILV Coin; Binance platformunda ILV/BTC, ILV/BNB, ILV/USDT ve ILV/BUSD paritelerinde işlem görüyor. ILV Coin, bu rehberin hazırlandığı sırada 526  dolardan alım satım işlemi görüyor.

ILV Coin satın almak için öncelikle Binance borsasına üye olmak gerekmektedir. Üyeliğin tamamlanmasıyla Binance hesap cüzdanına kripto para veya fiat para birimi transfer edilmelidir. Transferin tamamlanmasının ardından yukarıda belirtilen dört pariteden de ILV Coin satın alabilirsiniz. ILV/USDT işlem çiftinden satın alma için öncelikle bu paritenin arayüzüne gidilmelidir. ILV/USDT arayüzünde limit sekmesinde belirtilen alana satın alınmak istenen miktar girilir. Miktarın belirtilmesinin ardından ILV Al emri ile satın alma işlemi gerçekleştirilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar