X


Yüzde 10.000 Artabilecek 2 Altcoin! Efsanevi Analist Takipçilerine Duyurdu!

Piyasa değeri oldukça düşük olan bu kripto paralar için ünlü analist sert yükselişler bekliyor.
20:20
27 Eylül 2021

Tanınmış kripto para analisti Craig Percoco takipçileriyle ciddi yükseliş potansiyeli bulunan iki altcoini paylaştı. Efsanevi analist piyasaların normal seyrine kavuşmasıyla birlikte bu kripto paraların hızla artış göstermesini bekliyor. Peki bu kripto paralar neler ve ne işe yarıyorlar?

MahaDAO (MAHA)

Değerini, her bir varlığın fiyatındaki değişikliklere cevaben otomatik alım ve satımla ayarlayan merkezi olmayan, amortismansız bir algoritmik token olan ARTH, MahaDAO tarafından piyasaya sürüldü.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

MahaDAO oldukça ilginç bir proje, ekosistemi üç kripto paradan oluşuyor. Bunlar MAHA (native token), ARTH, ARTHX ve yapmaya çalıştığı şey sağlıklı çalışan merkezsiz bir stablecoindir”.

MahaDAO’nun yapmaya çalıştığı şey, ARTH ile ilişkisiz varlıklardan oluşan bir sepete sabitlenmiş değerlere bağlı stablecoin oluşturmaktır. Yani yüzde 5 bitcoin, yüzde 15 altın ve 80 itibari para kriptonun değerini koruyacak.

MahaDAO deflasyonist bir jeton olan ARTHX ile fiyat istikrarı yakalamayı umuyor. MAHA bugün ATH noktasından yaklaşık %90 uzakta ve yaklaşık 3 dolardan işlem görüyor.

Obortech (OBOT)

Tedarik zincirlerine odaklanan Obortech (OBOT) merkezi olmayan ve güvenilir bir blockchain yapısına sahip olduğunu iddia ediyor.

“Merkezi sistemlerden farklı olarak, Smart Hub kullanıcılar ağ üzerinde daha fazla kontrole sahip, bu da onun benimsenmesini destekliyor. Katılmadan önce, Smart Hub’ın herhangi bir tedarik zinciri ağındaki her yeni üye, Smart Hub‘daki o tedarik zinciri ağının mevcut üyeleri tarafından davet edilmeli ve onaylanmalıdır”.

Smart Hub ağının yere tokenı OBOT projenin ekonomisini sağlıyor. Yaklaşık 5 milyon dolar piyasa değeri olan Obortech (OBOT) bugün %30’a yakın yükseliş yaptı. Şu sıralarda fiyatı 0,053 dolarda bulunuyor. Ancak ATH noktası olan 0,10 dolardan halen uzak görünüyor. Maksimum arzı 300 milyon olan tokenın 3/1 dolaşımda ve markette 3300’üncü sırada yer alıyor.

Bugün yaşanan yükseliş analistin onun pompalamasından kaynaklı olabilir bu yüzden iki kripto parayla ilgili de detaylı araştırmaları yapmak ve temkinli yaklaşmak yararlı olacaktır.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar