Heyecan Yaratan 0,9 Dolarlık Shiba Inu Tahminini! ChatGPT’ye Göre Bu Tarihte 1 Dolara Yaklaşabiliriz!

Özet

 • Shiba Inu (SHIB), kısa vadeli boğa koşusuna hazırlanıyor olabilir.

 • Orta vadeli tahminlere göre SHIB, yakım ve ilgi ile 1-2 yıl içinde fiyat artışı yaşayabilir.

 • Uzun vadeli öngörü, geniş benimseme ile 3-5 yılda 0,9 dolara çıkabileceğini gösteriyor.

 • Piyasaya etkisi: Pozitif
21:25
18 Eylül 2023

Shiba Inu’ya (SHIB) olan ilginin yükselişiyle birlikte, kullanıcılar SHIB’in yeniden ne zaman büyük bir yükseliş yaşayacağını da merak ediyor. Yapay zekaların gün geçtikçe geliştiği mevcut ortamda, önde gelen Büyük Dil Modeli (LLM) ChatGPT’nin bu konuda ne söyleyeceğini öğrenmek uygun görünüyor.

Shiba Kaç Dolar?

Dogecoin katili olarak da adlandırılan ve sonrasında 2020 yılında bilinmeyen bir geliştirici olan Ryoshi tarafından yaratılan Shiba Inu varlığını sürdürmeye ve gelişmeye devam ediyor. Shiba Inu (SHIB) o zamandan bu yana piyasadaki en büyük kripto paralardan biri haline geldi ve balinaların hep ilgisini çekti. Ekim 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,00008845 dolara ulaştı ve o sırada Dogecoin’i (DOGE) bile arkasında bıraktı.

Shiba Inu yapılan incelemeye göre yazım sırasında CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre 4,34 milyar dolarlık piyasa değeriyle 17. sırada yer alıyordu. SHIB coin, son 24 saatlik zaman diliminde %0,91 ve 7 günlük süreçte %3,59 artışla 0,000007367 dolardan işlem görüyordu.

Shiba Inu (SHIB) 0,9 Dolar Olur Mu?

Kısa vadeli bir boğa koşusu yaşanırsa ChatGPT’ye göre, bazı durumlar SHIB’i yüksek noktalara gönderebilecek kısa vadeli bir boğa koşusunu tetikleyebilir. ChatGPT verilen soruya şu cevabı verdi:

Olumlu duygularda ani bir artış, yeni ortaklıklar ve artan benimseme olursa, SHIB hızlı bir fiyat artışı yaşayabilir, Bu, önümüzdeki 6 ila 12 ay içinde gerçekleşebilir.

Shiba Inu içerisinde yer alan bir ekip üyesi yakın zamanda Shiba Inu’nun yaklaşan bir boğa koşusu için pozisyon aldığını paylaşmıştı. Bu, yatırımcılar adına kısa vadeli bir büyüme için de güzel bir bir işaret olabilir. Bir de orta ve uzun vadeli tahminlere bakmak faydalı olabilir.

Orta vadeli büyüme tahminine göre ChatGPT, kripto para piyasası yükselişini sürdürürse, SHIB token yakımına ve kullanıcı ilgisi kazanımına devam edilirse, 1 ile 2 yıl içinde 0,9 dolara ulaşabileceğini belirtiyor.

Uzun vadeli fiyat tahmini için ise ChatGPT, 3 ile 5 yıllık daha uzun bir süreçte, SHIB’in ekosistemi önemli ölçüde genişlerse, daha fazla kullanıcı ve yatırımcı çekebileceğini ve potansiyel olarak fiyatın 0,9 dolara çıkabileceğini belirtiyor.

Bu tahminin, tüm kripto paralar için en büyük tetikleyicilerden birisi olan kitlesel benimsemeye dayandığını belirtmek faydalı olabilir. Shiba Inu’dan (SHIB) bahsedecek olursak 3 ile 5 yıl, değerinde sağlanabilecek bir artış için ve yaygın benimseme süreci için uzun bir süreç olarak adlandırılabilir.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısı ile risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
 • Hakan
  1 hafta önce

  Cinlerin yükselecek diye sitelerde göz boyama reklamı yapıp ama hiç kimildamayim gün gün eriyen paralar elun musk ve bir çok büyük şirketleri bu yolla para kaptıran lar var büyük şirketler kazanırken yatırımcıya kazandıracaktı ne oldu kazanan şirket sahipleri oldu bu kişiler milleti kukla ve kendilerine köle ediyorlar bu kişiler dünyayı bu yolla sömürüyor lar

  1