X

Dogecoin (DOGE), Ünlü Kurucu Tarafından “Alay Konusu” Haline Getirildi!

IOTA kurucusundan esprili Musk yanıtı!
16:02
25 Mayıs 2021

Kripto para sektörünün en köklü projelerinden birisi olan IOTA’nın arkasındaki isim Dominik Schiener, son dönemde popülerliği bir hayli artan Dogecoin (DOGE) ile dalga geçti. Schiener, Elon Musk’ katılmadığını belirttikten sonra bununla ilgili esprili bir tweet attı.

IOTA ve DOGE Benzetmesi

Aslında olaylar bugün Twitter üzerinden Elon Musk’ın verdiği bir yanıt ile başladı. Elon Musk, kendisine yöneltilen ve IOTA ile XRP gibi kripto para birimlerinin neden DOGE kadar ilgisini çekmediğinin cevabını arayan soruya, DOGE’un “köpeklere ve meme’lere” sahip olduğu yanıtını vermişti.

Schiener, ilgili tweete anında yanıt vererek aslında IOTA’nın sahip olduğu teknolojiden de göndermeler içeren bir tweet gönderdi. Dişi bir DOGE figürünün kuyruğunun “TANGLED” ifadesiyle de gösterildiği üzere birbirine bağlı DOGE’lardan oluştuğu görülebilmekte.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

IOTA ve “Tangle” Göndermesi

IOTA Tangle gezgini ise buradaki göndermenin arkasında yatan temel platform olarak görülmekte. İnternetin Nesneleri odaklı bir teknolojiye sahip olan IOTA ve Tangle ağı, diğer kripto para projelerinden büyük ölçüde ayrılıyor. IOATA kurucu ortağı da Elon Musk’ın tweetine yanıt verme fırsatını kaçırmayıp aynı zamanda DOGE’a esprili bir şekilde yaklaştı.

IOTA, kısa süre önce Chrysalis güncellemesini hayata geçirdi ancak yakın zamanda yeni bir güncelleme daha ağı bekliyor. 24 Mayıs 2021 tarihinde yapılan açıklamada, IOTA’nin Schimmer ağına “tıkanmayı önleyen” güncellemenin entegre edileceği vurgulanmıştı. Bununla beraber de IOTA ağındaki en büyük sorunlardan birisi çözüme kavuşturulmuş olacak.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar