X


Bittorent TRX Sahiplerine 990 Milyon BTT Dağıtacak

BitTorrent, TRX sahiplerine 990 milyon adet BTT dağıtacağı airdrop'unu duyurdu.
13:00
9 Aralık 2019
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Geçtiğimiz aylarda Tron Foundation tarafından satın alınması ile kripto para sektörünün gündemine oturan BitTorrent, Tron (TRX) sahiplerine tamı tamına 990 milyon BTT dağıtacağını duyurdu.

BitTorrent Airdrop’una Katılım Şartları

BitTorrent’in resmi Twitter sayfasından yapılan duyuruda, 11 Aralık tarihi ve Türkiye saati ile 03:00 itibariyle 11. BTT airdrop’unun başlayacağı, TRX sahiplerine 990 milyon BTT dağıtılacağı vurgulandı.

Toplam BTT miktarının yüzde 10’u dağıtılacak ve bu etkinliğe katılmak için TRX’e sahip olmak yeterli. Tron ağı tabanlı bütün resmi cüzdanlar sahip oldukları TRX miktarı kadar airdrop’tan faydalanabilecek. BTT airdrop’una katılım için herhangi bir minimum TRX miktarına sahip olmanın gerekli olmadığı belirtildi.

Ödüller otomatik olarak TRX sahiplerine dağıtılacak ve bu etkinliği destekleyen borsalar da BitTorrent’in resmi internet sitesinden ve resmi kanallarından duyurulacak. BitTorrent projesi buna ek olarak önümüzdeki tarihlerde de Mart ve Şubat aylarının 11’inde benzer airdrop’lar yapacağını ve bunların her ay ile yıl artarak devam edeceğini açıkladı.

BitTorrent Token hakkında daha fazla bilgi almak ve projeyi detaylıca incelemek için buradaki haberimizi okuyabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
  • Abidin
    3 sene önce

    Bos bos bos onlar bitik

    21