Celer Network Coin Nedir?

Merkezsiz uygulamalara uygun olarak ölçeklendirme sağlayacak Celer Network, ücretsiz işlem sağlayarak akıllı sözleşmeleri kullanıyor.
10:00
31 Mayıs 2020
Okuma Süresi: 2 Dakika

Merkezsiz uygulamalara uygun olarak ölçeklendirme sağlayacak Celer Network, ücretsiz işlemler için akıllı sözleşmeleri kullanıyor.

Celer Network Nedir?

Celer Network kendisini hızlı, kullanımı kolay, düşük maliyetli ve güvenli blockchain uygulamaları oluşturmak için 2 katmanlı ölçeklendirme platformu olarak tanımlıyor. Proje geliştiricilerine göre zincir dışı yapılanan Celer Network, Lightning Network gibi çözümlerin 15 katına kadar daha hızlı çalışabiliyor.

CELR Coin Nedir?

Binance’de son iki token satışının ikisi de göz açıp kapayıncaya kadar bitmişti. İlk olarak BitTorrent Token (BTT) 7,2 milyon dolara saniyeler içerisinde ulaştı. Ardından Fetch.AI (FET) satışı çok farklı olmadı ve 6 milyon dolarlık token bir anda satılıverdi. Satılan token’lar birkaç gün yükselişten sonra düşüşe geçti. Bu açıdan projelerden ve Binance’den bağımsız olarak token satışları pump & dump oyununa dönüştü. Celer’de Binance’de bu şekilde fonlanan bu kripto paralardan biri olarak görülebilir. Yine de iyi fonlanmış projelerin Binance üzerinden satışa çıkması Binance Coin yatırımcılarını oldukça sevindirdi. Binance Coin son zamanlarda muazzam değer kazandı ve sonrasında BTC karşısında tüm zamanların en iyi fiyatı rekorunu kırmıştı.

Celer Network Coin Fiyat Grafiği

Binance borsasında 0,024 dolardan işlem görmeye başlayan Celer Coin, kripto para borsalarında işlem gören kısa ismiyle CELR, yazının hazırlandığı tarih itibariyle 0,004 dolardan işlem görüyor.

Celer Network Coin Nasıl Alınır?

Celer Network Coin en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance platformundan temin edilebilir. Türkçe dil desteği ve kimlik onaysız işlem yapılabilmesi sebebiyle Binance platformu tercih edilebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar