reklamı kapat

Celer Network Coin Nedir?

Merkezsiz uygulamalara uygun olarak ölçeklendirme sağlayacak Celer Network, işlem ücretsiz işlemler için akıllı sözleşmeleri kullanıyor.
10:00
31 Ocak 2020

Celer Network kendini hızlı ve ücretsiz ödeme çözümü olarak tanımlıyor. Merkezsiz uygulamalara uygun olarak ölçeklendirme sağlayacak Celer Network, işlem ücretsiz işlemler için akıllı sözleşmeleri kullanıyor. Proje geliştiricilerine göre zincir dışı yapılanan Celer Network, Lightning Network gibi çözümlerin 15 katına kadar daha hızlı çalışabiliyor.

CELR Coin Nedir?

Binance’de son iki token satışının ikisi de göz açıp kapayıncaya kadar bitmişti. İlk olarak BitTorrent Token (BTT) 7,2 milyon dolara saniyeler içerisinde ulaştı. Ardından Fetch.AI (FET) satışı çok farklı olmadı ve 6 milyon dolarlık token bir anda satılıverdi. Satılan token’lar birkaç gün yükselişten sonra düşüşe geçti. Bu açıdan projelerden ve Binance’den bağımsız olarak token satışları pump & dump oyununa dönüştü. Celer’de bunlardan biri olabilir mi?

Yine de iyi fonlanmış projelerin Binance üzerinden satışa çıkması Binance Coin yatırımcılarını oldukça sevindirdi. Binance Coin son zamanlarda muazzam değer kazandı ve BTC karşısında tüm zamanların en iyi fiyatı rekorunu kırdı.

Celer Network Coin Nasıl Alınır?

Celer Network Coin Binance borsasından temin edilebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun