X


Binance Yöneticisi: İtibari Para Listelemelerini Sürdüreceğiz!

Binance itibari para listelemelerine devam edecek!
21:00
1 Aralık 2019
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance ve CEO’su Changpeng Zhao, geçtiğimiz aylarda başlattıkları itibari para listeleme projesinde ciddi bir ilerleme kaydetti.

Rus Rublesi, Nijerya Nairası, Ukrayna Grivnası derken Türkiye‘nin itibari para birimini de bir ortaklık ile hizmete açan Binance, 2019 yılında en çok yeniliğe imza atan kripto para borsalarından da birisi oldu. Geçtiğimiz günlerde Hindistan merkezli WazirX kripto para borsasını satın alıp Hint vatandaşlara kendi itibari paraları ile kripto para alım satımı imkanı da sunan Binance, CSO Gin Chao‘nun açıklamalarına göre yakın zamanda da durmayı planlamıyor.

Binance Genişlemeye Devam Edecek

Chao yayınlanan en güncel röportajında Binance’in genişleme konusunda oldukça kapsamlı ve iyi düşünülmüş planları olduğunu vurguladı. Binance’in farklı ülkeleri araştırmakta olduğunun altını çizen yönetici, konu hakkında şunları ifade etti:

”Öncelik sırasına göre hedefler koyduğumuz bir liste tutmaya çalışıyoruz. Belirli bölgedeki regülasyonların durumunu, yerel popülasyonun kripto para birimlerine yönelik bakış açısını ve buna benzer şeyleri hesaba katıp ortak bir paydada buluşmaya çalışıyoruz.”

Chao, röportajın sonlarına doğru Binance’in yakında daha fazla itibari para listeleyeceğini birinci ağızdan teyit etti ve ABD ile Avrupa’nın önemine değindi. ABD ile Avrupa piyasasının kripto para dünyası için oldukça önemli olduğunu ifade eden Chao, yine de diğer ülkelerin öneminin geri planda bırakılamayacağını da vurguladı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar