X

Binance Yatırımcılarının Beklediği Yeni Kripto Para Açıklandı!

Binance, Venus Protocol projesini açıkladı.
17:21
28 Eylül 2020

Ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi konumunda olan Binance, DeFi sektörüne çok hızlı bir giriş yaptı ve Binance Launchpool’u hayata geçirdi. Binance Launchpool projesi temel olarak birçok DeFi tabanlı likidite havuzu ile aynı amaca sahip olarak duyuruldu.

Kripto para yatırımcıları sahip oldukları token’larla Launchpool’a ve Binance’e likidite sağladıkça, piyasaya yeni sürülecek olan kripto paraları kazanma şansı elde etmekte. İlk olarak Bella Protocol isimli kripto para piyasaya sürülürken bunun devamında Wing Finance, Flamingo ve şimdi ise Venus Protocol duyuruldu.

Binance Venus Protocol Tanıtıldı

Venus Protocol’ün duyurusu bugün gerçekleştirildi ve yatırımcıların BNB, BUSD veya SXP ile Staking yaparak Venus Protocol kazanabileceği belirtildi. BNB Staking yapanların dağıtılacak toplam 6.000.000 XVS’nin %60’ını yani 3.600.000 adetini kazanabileceği belirtiliyor.

Geri kalan %30’luk kısım SXP Staking yapanlara verilecekken %10’luk kısım ise BUSD ile Staking yapanlara verilecek. Binance kullanıcıları 30 gün boyunca BUSD, BNB veya SXP ile Staking yapabilecek ve söz konusu kripto para birimi direkt olarak Binance üzerinde de listelenecek. XVS’nin 6 Ekim tarihinde listeleneceği ve XVS/BTC, XVS/BNB, XVS/BUSD ve XVS/USDT işlem çiftlerine sahip olacağı belirtildi.

Flamingo projesinden sonra Binance‘in Venus’u tanıtması kesinlikle Launchpool’un bir süre daha aktif olacağını gösteriyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar