X


Binance’in Yeni Projesi Flamingo (FLM) Tanıtıldı

Binance Launchpool'un yeni projesi Flamingo nedir?
18:41
23 Eylül 2020

Binance kripto para borsasının geçtiğimiz ay tanıttığı Launchpool projesi üçüncü meyvesini vermek için hazırlıklara başladı. Binance Launchpool’a yani Binance kripto para borsasının likidite havuzuna likidite sağlayan yatırımcılar 30 günlük süre boyunca Flamingo (FLM) kazanabilecek.

Flamingo’nun toplam token arzının sadece %7’sinin Binance Launchpool ile kullanıcılara aktarılacağı açıklandı. Binance, tabii ki bunun yanı sıra FLM’yi listelediğini de açıkladı. Ancak Binance’in önceki iki projesi olan BEL ve WING, aynı likidite havuzu üzerinden kullancılara dağıtılmaktaydı.

Binance, FLM’yi Piyasaya Sürüyor

Binance CEO’su Changpeng Zhao konu hakkında yaptığı açıklamada FLM’nin farklı bir likidite havuzuna sahip olacağını vurguladı ve yakında bununla ilgili duyuru yapılacağını ifade etti.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Binance Launchpool ile piyasaya sürülen önceki iki projeye bakıldığında bunların ilk gün ciddi bir fiyat artışı elde ettiği ancak sonraki günlerde devamlı olarak fiyat düşüşü yaşadığı görülüyor. Bu da belki FLM için de benzer bir tablo görebileceğimize işaret etmekte.

Yine de projenin direkt olarak Binance kripto para borsasında listelenecek olması kesinlikle uzun vade açısından oldukça iyi bir işaret olarak kabul edilmekte. Binance üzerinde listelenen kripto paraların genellikle önemli yükselişler elde ettiği biliniyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar