X


Binance Her Yerde! Zhao Platformun Planlarını Açıklıyor

Kripto para alanında faaliyetlerini tüm hızıyla sürdüren Binance gelecekte dünyadaki tüm kıtalarda platform başlatmayı planlıyor.
08:30
20 Eylül 2018
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Binance kripto para borsası dünyanın dört bir yanından milyonlarca kullanıcıya platformunda işlem yapma imkanı veriyor. Mevcut verilere göre borsa dünyadaki en yüksek işlem hacmine sahip kripto işlem platformu olma özelliğine sahip. Platformun kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao geçtiğimiz günlerde geleceğe yönelik hedeflerinden bahsetmişti. Zhao son açıklamalarının ardından bu planlarını daha da netleştirdi.

Dev kripto para borsası Binance gelecekte dünyadaki her kıtada kripto – itibari para borsa platformu başlatmayı hedeflediğini duyurdu. Bilindiği üzere Binance geçtiğimiz günlerde Singapur merkezli yeni platformunu kullanıcılarının hizmetine sunmak üzere test sürecini başlamıştı. Bu platformun da kripto – itibari para işlem çiftlerini listeleyeceği ve bu para birimleri arasında Singapur dolarının da bulunacağı ifade edilmişti. Görünüşe bakılırsa Singapur’dakine benzer platformların Binance tarafından başlatıldığına kripto severler olarak gelecekte de şahit olacağız.

CoinDesk’in Singapur’da düzenlediği büyük bir etkinliğin ilk gününde habere konu olan planlarını aktaran Zhao açıklamalarında birçok konuya değiniyor. Binance’ın 2017 yılında faaliyetlerine başladığından beri hızla büyümeye devam ettiğini belirten ünlü isim gelecekte de çalışmaların tüm hızıyla süreceğinin sinyalini veriyor.

Binance’ın gelecek planlarını daha da detaylandıran Zhao, şirketin yakın gelecekte beş ila on kripto itibari borsa platformu başlatmasını arzu ettiğini duyuruyor. CEO’ya göre bu platformlar şimdilik iki kıta’da faaliyet verecek. Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance’ın bu tür faaliyetleri ekosistemin de büyümesine büyük oranda katkı sağlıyor.

Kaynak: Coindesk

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar