X


Tron Avrupa’nın En Seçkin Kripto Para Borsalarından Birinde Listelendi

Avrupa'nın en büyük kripto para borsaları arasında yer alan BitBay Tron'u listelediğini duyurdu.
09:00
20 Eylül 2018
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Avrupa merkezli kripto para borsası BitBay 19 Eylül’de Tron’u (TRX) listelediğini duyurdu. BitBay aynı zamanda Çince dil desteği de sağlayacak. Haziran ayından bu yana 10 farklı kripto para birimini bünyesine ekleyen BitBay operasyonlarını Blockchain adası olarak bilinen Malta’ya taşımıştı.

Temmuz ayında BitBay Pro sürümünü yayımlayan seçkin kripto para borsası ayrıca kullanıcılarının çeşitli itibari para birimleriyle işlem yapmasına olanak tanıyor. BitBay’in desteklediği itibari para birimleri arasında ABD doları, Polonya Zlotisi ve doğal olarak Euro bulunuyor. Kripto para topluluğunun önemli simalarından Tron’un CEO’su Justin Sun şunları kaydetti:

BitBay, Avrupa’daki en büyük kripto para borsaları arasında yer alıyor. TRX’in BitBay’de listelenmesi Tron’un Avrupa pazarına girişini temsil eden önemli bir kilometre taşı. Taraflar arasındaki iş birliğinin kullanıcılara daha fazla satın alma kanalı sunacağını düşünüyoruz. Bu kazan kazan statüsünde bir iş birliği olacak.

BitBay, popüler kripto para birimini listeledikten sonra Çince dil desteği sunacağını ve 400 bin Tron’un dağıtılacağı Top 100 TRX Traders yarışmasını da duyurdu. BitBay 4 Ekim’de sona erecek yarışmada TRX/BTC çiftinde en yüksek hacimli işlem yapan kullanıcılarını ödüllendirecek. BitBay’in İş Geliştirme Direktörü Patryk Kadlec konuya ilişkin şu açıklamalarda bulundu:

Tron oldukça iddialı bir proje. TRX’i BitBay’de listelemekten ve kullanıcılarımıza sunmaktan gurur duyuyoruz. Top 100 TRX Traders yarışmamızın bütün dikkatleri Tron’un üstüne çekeceğini düşünüyoruz.

Tron 31 Mayıs 2018’de kendi MainNet’ine taşınarak bir ERC-20 token’ı olarak anılmaktan kurtulmuştu. Artık bir TRX bloğu kazmak 15 saniye sürüyor ve Tron ağında saniyede 2 bin işlem yapılabiliyor.

CoinMarketCap’te en popüler kripto paralar arasında 13. sırada yer alan Tron’un piyasa değeri 1,27 milyar dolar seviyesinde. Popüler kripto para birimi haberimizin hazırlandığı sırada $0,019 seviyesinde işlem görüyordu.

Kaynak: Cryptoninjas.net

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
ETİKETLER