X


Binance CEO’su İleride Nasıl Hatırlanmak İstiyor?

Binance CEO'su Changpeng Zhao Ran Neu-Ner’e verdiği röportajda ilginç açıklamalarda bulundu.
23:00
18 Eylül 2018
Okuma Süresi: 2 Dakika

Dünyanın en büyük borsası Binance’in CEO’su Changpeng Zhao Onchain Capital CEO’su Ran Neu-Ner’e verdiği röportajda kripto para piyasası hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Neu-Ner Zhao’ya gelecekte ne başarmak veya nasıl hatırlanmak istediğini sordu. Zhao bu soruya “dünyanın kriptoyu benimsemesine yardımcı olan adam” olmak istediğini ve “CZ, birazcık yardımı dokundu” olarak hatırlanmak istediğini söyleyerek cevap verdi.

Zhao, insanlara “artırılmış bir özgürlük duygusu” verdiği için kripto paraların kendisi için çok önemli olduğunu kaydetti. Zhao’ya göre özgürlükte ne zaman artış yaşandıysa dünya daha iyiye gitti ve insanlık tarihi bunun en iyi örneği. Aynı zamanda özgürlüğün artması insanların hayatlarının iyiye gitmesi anlamına geliyor.

Kitleler daha iyiye gidiyor, kölelikten azat, basın, ifade özgürlüğü, bilgi, veri ve internet özgürlüğü.

Zhao bunlara ilaveten kripto para dünyasının an itibariyle yatırım özgürlüğüne, işlem özgürlüğüne ve para özgürlüğüne tanıklık ettiğine inanıyor. Kripto paraların benimsenmesine katkıda bulunmak suretiyle insanlara daha çok yardım etmek istediğini vurgulayarak sözlerine nokta koyuyor.

Öte yandan Zhao’ya internette övgüler yağıyor. Twitter’dan Paddy stash:

O adil, zeki, mantıklı ve farkındalık duygusu yüksek biri. Bir liderin nasıl olması gerektiğinin özeti gibi. CZ başkan olsun!

Bir başka Twitter kullanıcısı da Zhao için şu sözleri sarf etti:

Dünyanın kripto paraları benimsemesine katkıda bulunan kaç insan olduğunu hatırladığımda aklıma gelecek olan kişilerden biri kesinlikle sensin.

Kaynak: ambcrypto.com

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar