X


AVAX Coin Geleceği: Avalanche Yükselişi Devam Edecek Mi?

Yazının yayına hazırlandığı sırada AVAX 118 dolar bandında işlem görüyor ve 119 dolar ile kendisine yeni bir ATH seviyesi belirledi.
13:10
20 Kasım 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

En son Avalanche (AVAX) fiyat hareketleri kripto para biriminin yukarı yönlü hareketlerini devam ettirdiğini ve yeni ATH seviyeleri kaydettiğini gösteriyor. AVAX fiyatı 17 Kasım’da 100 doların üzerine çıktı, 18 Kasım’da düzeltme geldi ve 19 Kasım’dan itibaren tekrar yükseliş eğilimi başladı.

AVAX Fiyat Hareketleri

Yazının yayına hazırlandığı sırada AVAX 118 dolar bandında işlem görüyor ve 119 dolar ile kendisine yeni bir ATH seviyesi belirlediği görülüyor.

Bu noktada AVAX’ın 120 doların üzerine çıkmak için çabaladığı ve yeni ATH’lere doğru ilerleyeceği düşünülüyor. AVAX/USD bir aydan fazla bir süredir yükseliş trendinde ve bu süre zarfında önemli bir değer kazandı, 13 Ekim’de AVAX 54 dolar civarında işlem gördü ve bugün 118 dolar civarında değer kazandı.

4 saatlik Avalanche fiyat analizi, fiyatın 24 saatten fazla bir süredir sürekli yükseldiğini gösteriyor ki bu sürekli yukarı hareket için oldukça uzun bir süre, bu nedenle her an bir satış baskısı tetiklenebilir.

AVAX Geleceği

AVAX’ın arkasındaki proje olan Avalanche, pek çok uzman ismin takdirini kazanmış bir proje. Ayrıca projenin sürekli yeni gelişmeler imza atıyor olması ve arkasındaki takibin de güçlü olması AVAX’ı destekliyor gibi görünüyor.

Bunlara ek olarak analistler AVAX fiyatının bir süre daha yukarı yönlü hareketlere devam edebileceğini ve 180 dolara kadar yolunun açık olduğuna inanıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
  • Akin
    7 ay önce

    Avax hic utandirmadi helal olsun bu projeyi destekleyen ve sahiplerine efsane basarililar tebrik ederim

    20