X


Yüzde 1000 Kazandıracak ICO Fırsatları! En Yeni 3 Metaverse ve P2E Altcoini!

Erken dönem yatırımları %1000'in üzerinde kazançlar getirebiliyor. Son Bloktopia örneği IDO fırsatlarına olan ilgiyi artırdı. İşte yakın zamanda IDO yapacak 3 metaverse projesi!
18:36
20 Kasım 2021

Son birkaç gündür kripto para piyasaları derin kayıplar yaşıyor. Ancak toplam market değeri düşerken bazı kriptolar yükselmeye devam ediyor. Belli sektörler piyasanın düşüş yönlü seyrini reddediyor ve tersine bir performans gösteriyor. Elbette bu sektörlerin başında blockchain oyun projeleri geliyor.

Piyasa Düşerken Yüzde 1000 Kazanma Fırsatı!

Bitcoin (BTC) ve en güçlü altcoinler düşüşe geçerken bile para kazanmak mümkün, bazı sektörler piyasanın genel seyrine göre değil tam tersine hareket ediyor. Elbette bunların başında NFT, Metaverse ve Blockchain oyun girişimleri geliyor. Elbette piyasanın tersine hareket eden bu projeler, yatırımcıların da ilgisini çekiyor. Yani büyük bir kitle piyasa düzeltmesinde kan kaybederken diğerleri hem sermayelerini artırıyor hem de bu düzeltme sayesinde dipten alım fırsatı yakalıyor. Ne kadar harika değil mi?

Altcoin Buzz kanalındaki analistler de bu fırsatı görerek yatırımcılarını uyardı. Yaklaşık 400 bin takipçisiyle potansiyeli yüksek 3 metaverse ve P2E altcoinini paylaşan analistler iddialı tahminlerde bulunuyor. Aynı kanal erken dönemde birçok projeyi paylaşarak 100 kat artış öncesi birçok alım fırsatını da duyurmuştu.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

En İyi 3 Metaverse ve P2E Altcoini

Elbette analistlerin bu projeleri paylaşıyor olması kesin bir şekilde kazanç fırsatı sunmaz. Yani yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarınızı yapmanız ve buna göre karar vermeniz önemlidir. Bazı altcoinler bu kanallar tarafından gizli reklam anlaşmalarıyla da paylaşılabiliyor.

Kryxivia

Listenin ilk sırasında Kryxivia geliyor. Devasa boyutta rol yapma oyunu olan Kryxivia, fantezi 3D mmorpg türü bir projedir. Direkt olarak tarayıcı üzerinden oynanabilen bu oyun renkli tasarımıyla ilgi çekici görünüyor. Oyuncular “krxit” toplayarak gelişimlerini sağlar. Oyunu oynarken kazanç elde edebilirsiniz. Savaşlar, oyun içi mücadeleler birçok NFT kazanmanıza olanak tanıyor.

Oyun içi ekonomi üzerinde oldukça fazla düşünülmüş. Oluşturduğunu karakterlerle oyun içindeki canavarlarla savaşarak ödüller kazanabilirsiniz. Ganimetlerinizi biriktirerek kendinizi daha fazla geliştirebilir ve oyun içi paranızı stake edebilirsiniz. Oyunda elde edilen NFT öğelerin satışı için bir markette tasarlanmış. Oyun henüz açılmamış olmasına rağmen pek çok yatırımcının ilgisini çekti. KXA ve KXS tokenlar BSC ağında çoktan basıldı. Oyun halen test aşamasında ve GitHup profilinden gelişmeleri takip edebiliyorsunuz. Evet, aynı zamanda açık kaynak kodlu bir projeden bahsediyoruz. Yıl sonuna kadar oyunun yayına girmesi bekleniyor. KXA token ön satışı yakında birkaç platform üzerinden başlatılacak.

Killbox

Oyun içi takımlar oluşturup enteresan silahlarla karşılıklı mücadeleye girebiliyorsunuz. Haftalık turnuvalarla ödül havuzunun dağıtılacağı oyun tıpkı WolfTeam’ın farklı bir versiyonu gibi görünüyor. Oyunun blockchain tabanlı olmayan versiyonu bugüne kadar 100 milyonun üzerinde indirmeye ulaştı. Yani hali hazırda topluluğu oluşmuş bir projeden bahsediliyor. Killbox için blockchain tabanlı sürümün beta testleri halen devam ediyor.

IDO için henüz tarih açıklanmadı, ancak sosyal medya hesaplarından bunu takip edebilirsiniz.

Moonscape

Eğer bilim kurguya ilgiliyseniz Moonscape fazlasıyla dikkatinizi çekebilir. Oyuncular Ay’daki şehirleri inşa etmek ve fethetmek için mücadele eder. Bilim kurgu ve kaynak stratejisi yönetim oyunudur. Oyunda geçirdiğiniz zaman için ödüller kazanırsınız. Kaynakları toplayarak şehrinizi imar edebilir ve bölgenizi güçlendirirsiniz.

İnşa ettiğiniz binalar oyundaki yardımcı karakterlerinizin tercihlerinize göre farklı yönlerini geliştirir. Sınırlı kaynakları keşfetmek için ay yüzeyinde gezdiğiniz ve ganimetleri topladığınız oldukça ilgi çekici hikayesiyle Moonscape daha şimdiden başarılı görünüyor. Bu oyunda henüz çıkmadı ve IDO için yatırımcılara yakında erken dönem yatırım fırsatı sunacak.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
  • Ahmet y
    2 ay önce

    Aslında güzel araştırma olmuş ama mutlaka LYXe yani lukso hakkında da araştırma yapmalısınız.Şimdiye kadar ki görülmüş en iyi yükseliş performansına sahip bir grafiği var.

    8