Amp Coin Nasıl Alınır?

Amp Coin Nasıl Alınır?
17:55
26 Kasım 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Amp Coin, Flexa ağındaki ödemeleri teminat altına larak onları anında ve güvenli hale getirmeyi amaçlayan bir Ethereum token’ıdır. Onaylanmamış veya uzun işlem süresi nedeniyle bir BTC veya ETH ödemesi başarısız olursa, satıcı ödemeyi fiat para cinsinden alırken AMP, potansiyel olarak her iki tarafa da güvence sağlayarak kayıpları karşılamak adına teminat sağlar.

Amp (AMP) Nedir?

Amp (AMP), her türlü değer aktarımı adına anında, doğrulanabilir güvenceler sunan yeni dijital teminat token’ı olarak tanımlanır. AMP kullanarak varlıklarla ilgili çok çeşitli kullanım durumları için işlemleri hızlı ve geri döndürülemez bir şekilde güvence altına alınır. Amp, bir teminat payı ve yöneticileri sistemi aracılığıyla doğrulanabilir teminatlandırma adına basit ve çok yönlü bir arayüz sunar.

Teminat bölümleri, herhangi bir hesabı, uygulamayı ve işlemi temin ederek Ethereum blok zincirinde doğrudan doğrulanabilen bakiyeleri taşımak için belirlendiğinde teminat yöneticileri gerektiğinde bu bölümlerde teminatı kilitleyebilen, serbest bırakalabilen ve yeniden yönlendirebilen değer aktarımı faaliyetlerini destekleyen akıllı sözleşmelerdir.

Amp, teminatlandırma için çok çeşitli kullanım durumlarını destekler ve orijinal adreslerinden ayrılmadan token’ların stake edilebileceği teminat modelleri gibi özelik yetenekleri etkinleştirebilen önceden tanımlanmış bölüm statejileri kavramını sunar.

AMP Coin Nereden Alınır?

AMP Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance üzerinden güvenle alınıp satılabilir. Amp Coin; Binance platformunda AMP/BTC, AMP/BNB, AMP/USDT ve AMP/BUSD paritelerinde işlem görüyor. Amp Coin, bu rehberin hazırlandığı sırada 0.057 dolardan alım satım işlemi görüyor.

AMP satın almak için öncelikle Binance borsasına üye olmak gerekmektedir. Üyeliğin tamamlanmasıyla Binance hesap cüzdanına kripto para veya fiat para birimi transfer edilmelidir. Transferin tamamlanmasının ardından yukarıda belirtilen dört pariteden de AMP Coin satın alabilirsiniz. AMP/USDT işlem çiftinden satın alma için öncelikle bu paritenin arayüzüne gidilmelidir. AMP/USDT arayüzünde limit sekmesinde belirtilen alana satın alınmak istenen miktar girilir. Miktarın belirtilmesinin ardından AMP Al emri ile satın alma işlemi gerçekleştirilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar