X


Amazon Ve Ebay’de Kripto İle Alışveriş Devri

Shopping.io ile ortaklık duyurusunu Medium üzerinden yapan VeChain, VET sahiplerinin VET coin kullanarak Amazon, Ebay, Walmart ve Etsy'de alışveriş yapabileceklerini duyurdu.
13:57
13 Temmuz 2021

Shopping.io ile ortaklık duyurusunu Medium üzerinden yapan VeChain, VET sahiplerinin VET coin kullanarak Amazon, Ebay, Walmart ve Etsy’de alışveriş yapabileceklerini duyurdu.

İndirimli Alışveriş Yapılabilecek

Shopping.io, e-ticaret işletmeleri ve kripto para birimleri arasında bir köprü görevi görüyor. Şirket, kullanıcıların sektördeki en iyi e-ticaret sitelerinden ürün satın alabilmelerini sağlıyor.

9 Temmuz’dan itibaren VET coin sahipleri, ilk iki hafta boyunca VET coin ile yapılan tüm alışverişler için %2 indirim alacaklar. Bu durumun, tüketici tabanlarını artırmak için hem VeChain hem de Shopping.io için yeni kullanıcılar getirmeye yardımcı olması umuluyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Kriptoyu yaygınlaştıracağız

Shopping.io, tüm en iyi kripto para birimleriyle ortak olma çabalarına bir örnek olarak bu ortaklığı başlattı. Ayrıca Shopping.io, şirketin vizyonuna uygun yeni ve heyecan verici projelerle ortaklık yapıyor.

Shopping.io’nun Kurucusu ve CEO’su Arbel Arif yaptığı açıklamada VeChain ile yapılan ortaklığın Shopping.io için büyük bir başarı olduğunu söyledi. Bu ortaklık, VET sahiplerinin günlük eşyalar, elektronikler ve yeni çıkan parçaları online alışveriş yaparak alabilmesini sağlayacaktır. VeChain ile yapılan ortaklık, Shopping.io’nun sektördeki büyümesini ve olgunlaşmasını hızlandırmaya daha fazla yardımcı olacaktır. Tüketicileri VET coinleri her yerde kullanabilmeye daha da yaklaştırıyor.

VeChain Hakkında

VeChain (VET), herhangi bir otoriteden bağımlı olmadan çalışan ve yarı merkezi yapıda bir Blockchain ağıdır. Şeffaf, erişilebilir, gözlemlenebilir ve güvenilir bir ekosistem olmasından dolayı ön plana çıkar. 2017 yılının temmuz ayında, merkezi Singapur’da bulunan ve kar amacı gütmeyen VeChain Vakfı tarafından kuruldu. Kısa sürede güçlü ortaklıklar da edinerek adından söz ettirmeyi başardı. PwC, DNVGL ve BMW gibi kendi sektörlerinde lider konumunda sayılan şirketler, VeChain’e destek veriyor.

VeChain (VET), herhangi bir ürünün tedarik zincirinde oluşan kayıp, hata ve hasar gibi sorunları ortadan kaldırmak için hedeflenerek kuruldu. 2018 yılında aşı doğrulama için Şangay otoritesi ile kurduğu iş birliği, bu amacın en iyi örneklerinden biriydi.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar