X

ABD’li Bir Hayırsever, Bedava Bitcoin Cash (BCH) Dağıtıyor

Anonim bir kişi, bedava kripto para dağıtıyor.
23:04
11 Aralık 2020

The Bitcoin Man of Bakersfield takma ismini kullanan bir kişi, şehir şehir gezerek bedava kripto para dağıtmaya devam ediyor. Daha önce ise 1.000 dolar değerinde Bitcoin Cash içeren bir QR kodu sadece basit bir oyun karşılığında vererek gündeme oturan anonim isim, şimdi ise Binance Coin dağıtıyor.

1.000 Dolarlık Bitcoin Cash Dağıttı

Adam Fisher isimli vatandaş, gizli hayırseverin 1.000 dolarlık Bitcoin Cash hazinesini bulan kişi oldu. Gizli hayırsever veya kısaca BNB, kağıt cüzdan kullanıp bunu gittiği şehirlerde belirli yerlere gizliyor veya elektrik direklerine yapıştırıyor. Daha sonra kendisini takip edenlere ipuçları veren hayırsever, ödülün bu şekilde bulunmasını sağlıyor.

Anonim ismin son olarak Kaliforniya, Fresno şehrinde olduğu ortaya çıktı. Aslında kendisi Instagram hesabı üzerinden de devamlı olarak gittiği yerleri ve farklı yerlere yerleştirdiği bedava kripto para kuponlarını paylaşmakta. Fisher da Instagram üzerinden takip ettiği gizli hayırseverin bu seferki fonları nereye sakladığını sadece 15 dakika şehir haritasına bakarak çözdüğünü belirtti.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Instagram’dan Bedava Kripto Para

Fisher, konu hakkında yaptığı açıklamada anonim hayırseverin yaptığı işin çok havalı olduğunu düşündüğünü belirtti. Fresno şehrine gelen Bitcoin Man of Bakersfield’ın bununla ilgili yayınladığı gönderisini izlediğini belirten şanslı kişi, takip ile istediği sonuca ulaştığını ifade etti .

Anonim ismin aynı bu şekilde fotoğrafları ve sakladığı QR kodlarının yerlerini paylaşıyor. Devamında ise hızlı çıkan kişilerin QR kod okutarak anında buradaki fonları cüzdanlarına çekebildikleri biliniyor.

Bitcoin Hayırseverleri Artıyor

Aslında daha önce de hayırsever bir ismin bedava Bitcoin (BTC) ve diğer kripto paraları dağıttığı görülmüştü. Bill Pulte, Twitter üzerinden ara ara yaptığı çekilişlerle binlerce dolarlık Bitcoin dağıttı. Pulte lider kripto para birimi Bitcoin‘i desteklemenin yanı sıra, bunu aktif olarak iyilik yapmak için de kullanıyor.

Twitter üzerinde kendisinden yardım isteyen kişilere çok defa Bitcoin verdiği bilinen Pulte gibi hayırseverlerin artması ise hem BTC hem de insanlık için oldukça iyi. Bitcoin bunun gibi eylemlerle daha da popüler bir hal alıp, bireysel yatırımcıların kabulüne ulaşabilir. Kurumsal yatırımcılardan yana 2020 yılında yüzü gülen BTC’nin bireysel katılım ile rekor kırması mümkün.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
  • Emre
    12 ay önce

    Başlamak için mükemmel olmak zorunda değilsin; fakat mükemmel olmak için başlamak zorundasın.

    21