f Dogecoin Tutanlar Dikkat! 2023 Yılı Sonu ve 2025 Yılı Hedefi Ortaya Çıktı! Bakın Kimler Ne Tahmin Yaptı! › COINTURK

Dogecoin Tutanlar Dikkat! 2023 Yılı Sonu ve 2025 Yılı Hedefi Ortaya Çıktı! Bakın Kimler Ne Tahmin Yaptı!

Özet

  • Dogecoin (DOGE) popülerlik kazanıyormuş gibi görünüyor.

  • Dogecoin için gelecek tahminleri yapılırken projeler ve benimsenme ön planda bulunuyor.

  • Uzmanlar, DOGE'nin 0,10 - 0,20 dolar arasına ulaşabileceğini öngörüyor.

  • Piyasaya etkisi: Nötr
04:00
23 Ağustos 2023

Dogecoin (DOGE), kısmen meme statüsü ve Elon Musk’ın desteği sayesinde son yılların en popüler kripto paralarından biri olmuştur. Bununla birlikte, kripto para da değişken olmuştu ve fiyatı çılgınca dalgalanmıştı.

Dogecoin Yorumları

Peki, bir sonraki kripto boğa piyasasında DOGE fiyatı ne olacak? OpenAI’nin metin tabanlı aracı ChatGPT’yi piyasaya sürmesiyle yeniden canlanan yapay zeka (AI) konusundaki heyecan göz önüne alındığında, bir sonraki kripto boğa piyasasında Dogecoin’in fiyatını tahmin etmek için Google Bard’a başvuruldu.

İlginç bir şekilde Bard, bir sonraki boğa piyasasında DOGE’nin fiyatını etkileyebilecek birkaç faktör olduğunu belirtti. Bunlardan biri, meme coin’in işletmeler ve bireysel yatırımcılar tarafından benimsenmesi oldu. Daha fazla işletme DOGE’yi ödeme olarak kabul etmeye başlarsa, bu kripto paraya olan talebi artırabilir ve fiyatını artırabilir.

Diğer bir faktör ise Dogecoin ile ilgili yeni projelerin geliştirilmesi olarak düşünülebilir. Bard, DOGE üzerine inşa edilmiş yeni ve yenilikçi projeler varsa, bunun da değerini artırabileceğini öne sürdü ve şunu belirtti:

Bu faktörlere dayanarak, bazı uzmanlar DOGE’nin bir sonraki boğa piyasasında 0,10 dolara, hatta 0,20 dolara ulaşabileceğine inanıyor.

Dogecoin Hedef Fiyat Tahmini

Kripto para dünyasının yaklaşmakta olan dalgalanmasında, önümüzdeki kripto boğa piyasası sırasında DOGE fiyatlarının potansiyel yönünü belirlemek için yetkili kuruluşlardan oluşan bir ekibi kapsayan titiz bir analiz yapılmış durumda. Bu kripto varlık için hem 2023’ün son bölümlerine hem de 2025’in geniş manzaralarına doğru uzanan tahminler titizlikle derlenmişti.

Bu tahminler panoramasının ortasında WalletInvestor, iyimserlikle yankılanan bir öngörü sunarak yükseliş hissinin habercisi olarak ortaya çıkıyor. Tahminleri, 2023’te perdeler kapanırken DOGE’nin övgüye değer bir 0,10 dolar zirvesine ulaşmasını öngören cesur bir yükseliş ortaya koyuyor. WalletInvestor’ın tahmini 2025 yılına doğru ilerlerken daha da yükseklere çıkıyor ve 0,25 dolarda kayda değer bir zirve öngörüyor.

Yine de, finansal tahminler alanında alışılageldiği üzere, tahminlerdeki çeşitlilik ayırt edici özellik olabilir. Bu perspektifler mozaiğinde, TradingBeasts farklı bir ses olarak ortaya çıktı ve öngörüleri farklı bir görüş belirtiyor. TradingBeasts, ölçülü bir bakış açısıyla 2023’ün alacakaranlığında 0,07 dolarda bir doruk noktası ve zamanın kumları bizi 2025’in sonuna sürüklerken 0,12 dolara kadar bir değer artışı öngörüyor. Son olarak, piyasa verilerine göre Dogecoin son 24 saatte %0,28 ve geçen hafta %15’in üzerinde düşüşle 0,06248 dolardan işlem görüyordu.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısı ile risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI