f Yüzde 148 Artış! DeFi Uzmanından Kritik Açıklama: Gelecek Bu Altcoinde! › COINTURK

Yüzde 148 Artış! DeFi Uzmanından Kritik Açıklama: Gelecek Bu Altcoinde!

Özet

  • Arthur Cheong, kripto para sektöründeki 100x fırsatlarının gelecekte risk sermayesi ve merkezi borsaların dışındaki projelerde bulunacağına inandığını açıkladı.

  • DeFi uzmanı, bulut odaklı merkezi olmayan finans protokolü Akash Network'e dikkat çekerek, projenin iyi temellere ve endüstri rüzgarına sahip olduğunu ve önemli fiyat artışı yaşadığını belirtti.

  • Akash Ağı, son 24 saatte %8,8 artışla 1,48 dolar seviyesinden işlem görerek son iki haftada %148'in üzerinde değer kazandı.

  • Piyasa etkisi: Pozitif
06:00
22 Ağustos 2023

Girişim kapitalisti Arthur Cheong, kripto para alanındaki bir sonraki 100x fırsatının nerede olacağı konusunda iddialı hedeflerini yatırımcılarla paylaştı. DeFiance Capital’in kurucusu Cheong, Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarda büyük miktarlarda risk sermayesi (VC) desteği olmayan ve merkezi borsalarda (CEX) alınıp satılmayan kripto para projelerinin en önemli kazançları sunmaya başlayacağına inandığını söylüyor.

Uzmandan 100x Uyarısı!

Kripto para piyasalarında sıkça adından bahsettiren kripto yatırımcısı Arthur Cheong, önümüzdeki yıllarda yatırımcılara 100x’e varan kazanç sağlayabilecek fırsatlardan bahsederek açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

Gelecekteki 100x fırsatın çoğunun, risk sermayesi yatırımı ve CEX listesi olmayan zincirlerde bulunacağına kesinlikle inanıyorum. Bu arada çoğu VC kripto para birimi, yalnızca bariz düşük volatilite yüksek FDV (tamamen seyreltilmiş değerleme) token’ları ve airdrop pariteleri tarafından satılması nedeniyle düşüşte olmaya devam edecek.

AKT’de Yüzde 148 Artış!

DeFi uzmanı kısa bir süre önce, “son derece umut verici” bir proje olduğunu söylediği, 2023’te şu ana kadar önemli bir fiyat artışı gören bulut odaklı merkezi olmayan finans (DeFi) protokolü Akash Network’e (AKT) dikkat çekti. Uzman isim konu hakkında şunları söyledi:

İyi temellere ve endüstri rüzgarına sahip son derece umut verici bir proje. Twitter üzerinden kripto para piyasalarıyla alakalı sosyal topluluklarda neredeyse hiç kimse bundan bahsetmezken bir hafta boyunca 2 kez uyarıda bulundum. Bu rüzgar Ocak ayından bu yana aktif olduğundan, büyük kazançlar elde etmek için her kısa vadeli anlatıyı araştırmak zorunda olmadığınızın iyi bir doğrulaması.

Makine öğrenimi ve yapay zekayı (AI) birleştiren Akash Ağı, son 24 saatte %8,8 oranında bir artışla bu yazı kaleme alındığında 1,48 dolar seviyesinden işlem görüyor. Piyasa değerine göre 105. sırada yer alan kripto para birimi, son iki haftada %148’in üzerinde arttı.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI