X


Yükseliş Rekorları Kıran Altcoin Hakkında Korkutan İddia!

Son günlerin popüler altcoin projesi artık düşüş trendine mi girdi?
21:17
24 Temmuz 2020

Lider kripto para birimi Bitcoin ve Ethereum’un harekete geçmesinden önce kripto para piyasasında en önemli yükselişlerden birisini yaşayan kesinlikle Chainlink (LINK) oldu. LINK fiyatı yılın başından bu yana değerini neredeyse ikiye katladı ve 8 dolar seviyesinin üstüne kadar çıktı. Bu yazının kaleme alındığı an itibariyle %5 düşüş yaşayan LINK, hala 7,58 dolardan işlem görüyor ve performansından çok bir şey kaybetmedi.

Tanınan bir araştırma firmasının LINK hakkında yayınladıkları ise yatırımcıların tepkisini çekerken aynı zamanda birçok kişiyi sert bir düşüşe karşı korkuttu. Zeus Capital isimli araştırma firmasının Twitter hesabı tarafından yayınlnana gönderide, neredeyse her teknik indikatörün LINK fiyatı için düşüşe işaret ettiği belirtildi.

Chainlink Sert Düşüş Yaşayabilir

indikatörde RSI, MACD, CCI, ROC ve ATR gibi indikatörlerin yanı sıra 5 günlük, 10 günlük, 20 günlük, 50 günlük, 100 günlük ve 200 günlük hareketli ortalamalar da dikkate alındı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Zeus Capital araştırmacıları şu an için bütün indikatörlerin ve teknik göstergelerin net düşüş sinyali ile güçlü satış işareti verdiğini belirtti.

Zeus Capital buna ek olarak LINK fiyatının Rusların yaptığı pump ve dump sayesinde yükseldiğini ve şimdi dump sırasının geldiğini de vurgulamakta.  Yıl başından beri %480 artan Chainlink, gerçekten de yükseliş döneminin sonuna gelmiş olabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar