reklamı kapat

Binance’in Listelediği Kripto Para Rekora Koşuyor

19:41
24 Temmuz 2020

Lider kripto para borsalarından Binance, listelediği kripto para birimine ciddi bir yükseliş getirmesi ile nam saldı. Binance tarafından bugün yapılan duyuruda listelendiği belirtilen bir kripto para birimi de bu sebeple ciddi bir yükseliş elde etti ve hala herhangi bir düzeltme yaşamadı.

Binance THORChain’i Listeledi

Aslında söz konusu projenin Binance ile olan bağı 2019 yılına kadar dayanıyor. Binance’in merkeziyetsiz kripto para borsasında IDO modeliyle satışa çıkartılan THORChain (RUNE), bugün listelenme haberinin ardından %30 ve üzerinde bir yükseliş elde etti. RUNE bu yazının kaleme alındığı an itibariyle 220. kripto para birimi olarak görülüyor.

Diğer kripto para birimleri genellikle tüm zamanların rekor seviyelerinden %50 ve üzeri geride olsa da RUNE hem yeni bir proje olması hem de Binance desteği ile ilk çıkış fiyatının 21 kat üzerine yükseldi ve hala rekor üzerine rekor kırmaya devam ediyor.

Binance tarafından yapılan açıklamada RUNE’un BNB, BTC ve BUSD işlem çiftlerine sahip olacağı ve bugünden itibaren listelendiği vurguladı. Listeleme ücreti olarak ise 0 BNB alındığı yani ücret alınmadığı belirtiliyor. Binance DEX tabanlı bir kripto para projesinin Binance‘in asıl borsasına girmesi, büyük bir başarı olarak görülüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

 • ygt
  2 ay önce

  dalga geçiyorlar. binanceye girer girmez 1 tl düştü

  3
 • Orhan Şensoy
  2 ay önce

  Aynı gün % 40 düştü.Onu yazmayı unutmayın…

  1