X


Ünlü Yazar: Bu Varlıkları Seçen Akıllı İnsanlar Daha da Zenginleşiyor

Ünlü yazar Robert Kiyosaki üç önemli yatırım aracını açıkladı.
18:18
24 Temmuz 2020

Ünlü yazar Robert Kiyosaki, daha önce de itibari paraların ve ABD gibi büyük ekonomilerin çöküşüne dair açıklamalarda bulunarak lider kripto para birimi Bitcoin ve bunun gibi sınırlı arza sahip olan varlıkları övmüştü. Kiyosaki yayınladığı güncel bir tweet’inde ise CNBC’nin Altın ve Gümüş hakkında yaptığı açıklamaya tepki gösterip, yatırımcıların şu an kaçırmaması gereken üç yatırımı açıkladı.

Robert Kiyosaki, Bitcoin’in gençleri eğittiğini düşünüyor. Altın yatırımcılarının büyük bir çoğunluğunun yaşça daha büyük olduğunu ifade eden Kiyosaki, Bitcoin’in aslında söz konusu yaşlı neslin neden Altın tercih ettiği konusunda gençleri eğittiğini belirtti. Yaşlıların yozlaşmış Federal Rezerv’i sevmediğini ifade eden ünlü yazar Altın yatırımının aslında bir sigorta olduğunu vurguladı.

Altın, Gümüş ve Bitcoin!

Açıklamasının devamında Bitcoin’in, Altının ve Gümüşün akıllı insanları daha zengin ve FED’e karşı daha güçlü yaptığını ifade eden Kiyosaki, direkt olarak bu üç yatırım aracı için alım tavsiyesi vermiş oldu.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Gram Altın bu yazının kaleme alındığı an itibariyle 419 TL seviyesinden işlem görürken ONS Altın 1.900 dolar direncini kırdı. Bitcoin ise yeniden 9.500 doların üstüne çıktı ve yükseliş sinyalleri vermeye başladı.

Bitcoin ve sınırlı arza sahip diğer varlıkların fiyat artışı ise ABD ekonomisi dengelenene kadar sürecek gibi duruyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar