X


Opera’nın Kripto Para Cüzdanında Yeni Rekor!

Opera, kripto para cüzdanının verilerini açıkladı.
13:41
24 Temmuz 2020

Önde gelen internet tarayıcılarından Opera’nın dahili kripto para cüzdanı kısa süre içerisinde ciddi bir kitleye ulaştı ve şu an aylık olarak 170.000’den fazla kullanıcıya hizmet veriyor. Dahili Ethereum, Tron ve Bitcoin cüzdanları bulunan Opera’nın sunduğu alternatifler sayesinde kısa sürede bu kadar fazla yatırımcıya ulaştığı tahmin ediliyor.

İlk olarak 24 Temmuz tarihinde kullanıcı verilerini açıklayan Opera teknik olarak rekora da imza attı. Opera tarafından yapılan açıklamada tam olarak hangi ağ tabanlı cüzdanda ne kadar kullanıcı olduğu belirtilmese de Opera’nın kripto para bölümü başkanı Charles Hamel Ethereum ağının açık ara önde olduğunu belirtti.

Opera’nın Kripto Para Cüzdanı Hızla Büyüyor

Opera’nın aylık olarak 360 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip olduğu biliniyor. Bu da Opera’nın kripto para cüzdanlarının ciddi bir potansiyele sahip olduğunu gösteriyor. Ethereum tabanlı popüler cüzdan uygulaması MetaMask’ın 2019 yılının Mayıs ayında aylık 192.000 aktif kullanıcıya sahip olduğu düşünülürse, Opera gerçekten de kısa sürede ciddi bir artış elde etmiş gibi gözüküyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Daha önce sadece ABD ve Avrupa içerisindeki kullanıcıların hizmetine açılan Opera’nın kripto para cüzdanı geçtiğimiz aylarda İngiltere içerisindeki kullanıcılara da açılmıştı. Özellikle itibari para hizmeti sunması nedeniyle Opera’nın çok fazla tercih edildiği ve yakında birçok kripto para cüzdan uygulamasını geçebileceği belirtiliyor.

Opera kısa süre önce de Apple Pay ile ortaklık imzalamış ve BTC ile ETH ödemesi sunmuştu.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar