X

VeThor Token Nedir?

VeThor Token (VTHO) VeChain platformunda çalışan bir kripto para birimidir.
13:21
26 Ağustos 2020

Platformun açıklamasına göre VeThor değerini, ekosistem içindeki üyeler tarafından üretilen ve gerçek dünyadaki ekonomik sorunları çözen faaliyetlerden alan halka açık Blockchain’dir. VeThor Token (VTHO) ise VeChain platformunda çalışan bir kripto para birimidir.

Bu yazımızda, “Vtho coin yorum, VTHO Binance, Vtho Coin Nedir, VTHO coin fiyatı, Vtho coin satın al, Vethor Token nasıl alınır” gibi konulara değineceğiz.

VTHO Nasıl Kullanılır?

VeThor platformunda uygulama merkezi aracılığıyla kullanıcılar, VeChainThor blok zincirinde oluşturulan uygulamaları hakkında bilgi edinebiliyor. Geliştirici bilgi merkezinde ise bir uygulama yapmak isteyen kullanıcılar kapsamlı belgelere ve kılavuzlara ulaşabiliyor. Bunların yanında ödül programları ile de platformda kurulu uygulaması bulunan geliştiriciler, daha fazla destek almak için ödül programlarına başvuruda bulunabiliyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Bunlara ek olarak VeThor platformu, kullanıcılarına VeResearch programı ve araştırma ortakları ortakları aracılığıyla araştırma konuları, akademik makaleler, yayınlanmış makaleler ve teknik yazılar da sunuyor.

Ayrıca VeThor platformu, manipülasyonları önlemek ve tamamen şeffaflığı sağlamak için online bir oylama çözümü olan VeVote’u da kullanıcısıyla buluşturuyor.

Öte yandan platformun açıklamalarına göre; çok partili ödeme, çok görevli işlem, kontrol edilebilir işlem yaşam döngüsü, işlem bağımlılığı gibi VeChain Thor Blockchain’inin temel protokolüne özgü meta işlem özellikleri, geliştirmeyi kurumsal benimsenme açısından kullanıcı dostu hale getiriyor.

Kontrol edilebilir işlem yaşam döngüsü sayesinde BlockRef ve Expiration işlem alanları ile kullanıcılar, bir bloğa dahil edilmemişlerse işlemin ne zaman işleneceği veya sona ereceği zamanı ayarlayabiliyorlar. Ayrıca VeThor platformunun kullandığı proof of authority de işletmelerin verimsiz yükseltme ve enerji israfı konusundaki ortak endişelerini gidermesine yardımcı oluyor.

Bunların yanı sıra platformda kullanılan iki token’lı sistem, Blockchain kullanma maliyetinin piyasa spekülasyonlarından önemli ölçüde ayrılmasını sağlıyor. Platformda VET ve VTHO olmak üzere iki token bulunuyor. Blockchain kaynak kullanımı ile korele bir şekilde çalışması sebebiyle VTHO’nun arz ve talebi izlenebiliyor. Böylece maliyetler öngörebilir hale geliyor.

VeThor Token Yorum

VTHO coin yorumlarına bakıldığında daha çok platformun geleceği ile ilgili yorumlar yapıldığı görülüyor. Çünkü fiyat performansında VTHO token’ın harikalar yaratmadığı görülüyor. CoinMarketCap verilerine göre yazının yayına hazırlandığı sırada 0,0012 dolardan işlem gören VTHO coin’in 13 Mart 2020’de 0,000153 dolar ile en düşük ve 1 Ağustos 2018’de 0,0420 dolar ile en yüksek seviyeyi gördüğünü belirtmekte fayda var.

Bunların yanı sıra VeThor Token’ın piyasa hacminin 2020 Temmuz’a kadar sıfır olduğu ve sonrasında birden artmış olması da dikkat çekiyor. Yazının yayına hazırlandığı sırada 33.490.460 USD ile piyasa hacmi bakımından 199. sıraya yerleşmiş olan VTHO ile ilgili karışık yorumlar yapılıyor.

VTHO Hangi Borsada

Karışık fiyta hareketlerine rağmen “VTHO coin satın al” ya da “VeThor Token nasıl alınır” konularına gelindiğinde birçok borsada token’ın listelendiği görülüyor. Örneğin; Binance, Bitvavo, OceanEx, LBank, CoinEx, Gate.io,Bitrue ve BigOne gibi pek çok kripto para borsası listelerinde VTHO’ya da yer veriyor.

VTHO Coin Nasıl Satın Alınır?

Dünyanın en güvenilir ve en hızlı kripto para borsalarından biri olan Binance aracılığı ile kolay bir şekilde VTHO token’ı satın alabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar