X


Ünlü Analistten “Umut Verici” Piyasa Yorumu

Ünlü piyasa analistlerinden Robert Sluymer'a göre kripto para piyasasındaki umut ışığı büyümeye devam ediyor.
07:00
28 Ekim 2018
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Kripto para piyasasındaki mevcut fiyatlara rağmen dünyanın dört bir tarafındaki birçok kullanıcı, çeşitli sektör liderleri ve çoğu analist geleceğe umutla bakıyor. Piyasanın öncüsü Bitcoin’in (BTC) fiyatına dair yapılan tahminlerin çoğunun teknik verilere ya da genel geçer yöntemlere dayanmadığı söylenebilir. Ancak bu tür tahminleri hakkıyla yapan, Robert Sluymer gibi ünlü analistler de çalışmalarına devam ediyor.

Robert Sluymer New York merkezli bir finansal firmanın teknik araştırma bölümünün başında yer alıyor. Fundstrat Global Advisors için çalışan ünlü analist geçtiğimiz günlerde katıldığı bir televizyon programında kripto para piyasasının geleceğine yönelik sahip olduğu fikirleri kullanıcılarla paylaştı. Sluymer gelişimini halen sürdüren bu varlık sınıfının, son zamanlarda çizdiği grafiklerle geleceğe yönelik olumlu sinyaller veriyor olabileceğini bildiriyor. Son günlerde kripto para piyasasındaki uzmanların çoğunun Sluymer’ın aksi yönünde görüş bildirdiğine şahit oluyoruz.

Sluymer piyasa hakkındaki düşünlerini bazı gerçeklerle gerekçelendiriyor. Son zamanlarda kripto para alanındaki umut verici gelişmelerin sayısının artarak devam ettiğini ifade eden ünlü analist fiyatların bu durumlara henüz tepki vermediğinin altını çiziyor. Ayrıca Sluymer lider kripto para Bitcoin’in son on gün boyunca 100 dolarlık bir aralıkta (6.450 – 6.550 dolar) işlem gördüğünü de ifadelerine ekliyor.

Sluymer şu ifadeleri kaydetti:

Büyük bir tersine dönüşün yolda olduğu çıkarımını yapmak için henüz erken olsa da her hafta kripto para alanındaki “umut ışığının” büyüdüğünü söyleyebiliriz.

Kaynak: Ethereumworldnews

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar