X

Travala Coin Nedir?

Travala platformunun yerel kripto para birimi olan AVA, Binance Chain tabanlı bir token’dır.
09:34
22 Ağustos 2020

2017 yılında kurulan Travala.com, çeşitli seyahat platformlarından fiyatları ve konaklama imkanlarını karşılaştırarak daha ucuz konaklama ve tatil imkanı sunuyor. Bu hizmeti Blockchain ile entegre bir şekilde veren platform, 230 ülkede 2.000.000’den fazla otel ve konaklama imkanı sunuyor.

Travala.com’un yerel kripto para birimi olan AVA ise ödemelerde, iadelerde, sadakat ödüllerinde, indirimlerde kullanılmanın yanı sıra bir değer deposu olarak da kullanılabiliyor. Bununla birlikte AVA Binance Chain tabanlı bir token’dır.

Bu yazımızda, “Travala coin Binance, AVA Coin, Travala Coin, Travala AVA, AVA Coin satın al” gibi konulara değineceğiz.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Ava Coin Nedir?

Temel olarak bakıldığında Travala, seyahat rezervasyonlarını merkezi olmayan teknolojiyle birleştirmeyi ve rezervasyon işlemlerinin peer-to-peer şekilde ilerlemesini hedefliyor.

Bu hedeflerinin yanı sıra kullanıcı odaklı hizmet sunmayı odak noktasına alan Travala, 7/24 müşteri desteği sunuyor. Kullanıcılar, canlı görüşmeler, e-mail ve online ticket sistemi ile 7 gün 27 saat destek alabiliyor. Ayrıca platform en iyi fiyat seçeneğini sunduklarını iddia ediyor. Kullanıcı eğer farklı bir sitede daha uygun fiyat bulursa Travala, aradaki farkı ödemeyi de kabul ediyor.

Bunların yanı sıra Travala.com’da kullanıcılar kredi kartı, banka kartı ve kripto para birimleri ile ödeme yapabiliyor. Ödeme yapılabilecek kripto paralar arasında; Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), XRP, Litecoin (LTC) ve Binance Coin (BNB) gibi birçok seçenek bulunuyor. Ek olarak kullanıcılar sadakat programı, tavsiyeler, geri bildirimler ve akıllı indirimler yoluyla çeşitli ödüller de kazanabiliyor.

Öte yandan platformun açıklamalarına göre AVA Coin, Travala.com platformunun mevcut ve gelecekteki kullanım durumlarının merkezinde yer alıyor. Platform, Travala AVA coin’e olan talebin platformun benimsenmesine paralel olarak artmasını bekliyor. Dolayısıyla bu durumda tüm kullanıcıların faydalanabileceği büyük bir ekosistem oluşacağını düşünüyor.

Bunların yanı sıra Travala Coin platformda; ödemelerde, harcama ve alışverişlerde, rezervasyon iadelerinde, fatura ödemelerinde ve fiyat garantilerinde olmak üzere birçok işlemde kullanılabiliyor.

Ayrıca AVA coin’i kullanıcılar yatırım amacıyla da kullanabiliyor. Birçok borsa ve kripto para cüzdanı Travala AVA token’ı destekliyor.

Travala AVA Coin

2018 yılından 2020’ye kadar düşük bir fiyatla ve düz bir çizgide ilerleyen AVA Coin satın almaların artması ile 2020 yılında çok güçlü performans gösteren kripto para birimleri arasına adını yazdırdı. Yazının yayına hazırlandığı sırada 1,34 dolardan işlem göre AVA coin, 5 Ağustos 2020’de 2,46 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini ve 14 Ağustos 2018’de 0,0439 dolar ile tüm zamanların en düşük seviyesini gördü.

Bunların yanı sıra 53.156.284 USD ile CoinMarketCap verilerine göre piyasa hacmi açısından 155. sırada yer alan Travala Coin’in güncel dolaşımdaki miktarı 39.756.889 AVA’dır.

Travala Coin Yorum

Kullanıcıların yorumlarına göre Travala platformunu kullanmak oldukça basit ve kolay. Ayrıca ödeme işlemlerinde kripto paraların kullanılabilmesi de pozitif bir özellik olarak değerlendiriliyor. Örneğin bir kullanıcı, hem uçuş hem konaklama ücretini DASH ile ödeyebildiğini ve sadece bu yüzden biel Travala’nın en iyisi olduğunu dile getiriyor.

Arkasındaki platform güçlü olan çoğu token gibi AVA coin de yatırımcılar tarafından seviliyor. AVA coin’in hem Travala platformundaki işlemler için hem de yatırım amacıyla kullanılabiliyor olması da güçlü bir özellik olarak değerlendiriliyor.

Travala Coin Nasıl Satın Alınır?

Dünyanın en büyük işlem hacmine sahip kripto para borsası olan Binance üzerinden hızlıca Travala coin’i satın alabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar