Terra Luna Classic’de (LUNC) Uzman Görüşü: Kritik Destek Devrede!

Son zamanlarda yatırımcıların ilgisini çeken Terra Luna Classic'de (LUNC) uzman yorumu! Kripto para biriminin grafikleri alarm veriyor!
01:30
3 Ocak 2023
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para ekosisteminde etkili olan ayı sezonunun neden olduğu düşüş ivmesinin artmasına yol açtığı belirtilen Terra (LUNA) çöküşünün ardından piyasaya sürülen Terra Luna Classic’de (LUNC) fiyat hareketi ne yönde olacak? Kripto para biriminin yatırımcılarının yeni yılda yüzü gülecek mi?

LUNC Fiyat Analizi!

Piyasanın önde gelen analistlerine göre kısa vadeli Terra Luna Classic’in fiyat tahminleri yükseliş yönünü işaret ediyor. Bunun nedeni olarak ise kripto para biriminin son zamanlarda önemli bir orta vadeli destek seviyesindeki yükseliş ışığında, teknik görünümün yukarıya yönlü olduğu işaret ediliyor.

LUNC’ın fiyatında etkili olan yükseliş, boğaların 0,000185-19 dolar denge alanına doğru daha yüksek bir artış için hazırlandıklarının göstergesi olabileceği belirtildi. Belirtilen seviyedeki olası bir kırılma 0,00020 dolar seviyesi ve 0,00035 dolar bölgesindeki Kasım ayı başlarındaki yüksek seviyelere doğru daha büyük bir hareketin kapısını açabilir.

Yatırımcı İlgisi!

Bununla birlikte kripto para biriminin yılın geri kalanı için daha geniş yönü açısından, makro duyarlılıkta olumlu bir değişimin ( Fed’in önyargıyı sıkılaştırmak yerine gevşetmeye geçmesi durumunda) kripto para piyasalarında risk iştahını yeniden canlandırma şansı üzerinde duruluyor. Belirtilen durum yatırımcıların diğerlerine kıyasla daha riskli altcoinlere yönelik ilgisi LUNC’un fiyatında etkili olabilir. Ancak LUNC’ın kripto para alanında büyük bir kazanan olup olmayacağı hakkında henüz net bir bilgi analistler tarafından belirtilmedi. İflas eden Terra projesi mevcut konumda birçok yatırımcı tarafından bir oldukça geri planda ve yakın zaman içerisinde. Bu durum kripto para biriminin ekosisteme başka bir yardımcı program eklemesini ihtimali üzerine tartışmalar mevcut. Ayrıca uzmanlar yatırımcıların, daha iyi bir değer önerisine sahip diğer altcoinleri değerlendirmek isteyebileceğini belirtti.

Yazı kaleme alındığında popüler altcoin Terra Luna Classic, 0.00015823 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar