X

Son Dakika: Coinbase Pro İki Yeni Altcoin Listeliyor! Ani Yükseliş Gelebilir!

Listelemeye saatler kaldı fiyatları uçabilir!
23:27
13 Ekim 2021

Biraz önce Coinbase tarafından yapılan açıklamaya göre iki yeni altcoin borsada listelenecek. Borsadan yapılan duyuruda bugün itibariyle kripto para transferlerinin açılacağını duyuruldu. BadgerDAO (BADGER) ve Rarible (RARI) kısa süre sonra birçok işlem çiftinde Coinbase üzerinden listelenecek. Likidite koşulları sağlanana kadar borsaya BADGER ve RARI transferi yapabilirsiniz.

BadgerDAO (BADGER) ve Rarible (RARI) Listeleniyor

Müşterilerden gelen talepler doğrultusunda çok daha hızlı şekilde yeni listelemelere devam eden Coinbase bugün itibariyle BadgerDAO (BADGER) ve Rarible (RARI) transferlerini açıyor. Birkaç ay önce borsadan yapılan açıklamada listelemelerin çok daha hızlı şekilde gerçekleşeceği duyurulmuştu. Daha fazla kripto paraya erişim imkanı sunmak isteyen Coinbase eskisi gibi titizlikle ancak daha hızlı şekilde yeni kripto paralarla müşterilerini buluşturuyor.

Son olarak Jasmy (JASMY), Wrapped Centrifuge (WCFG), Avalanche (AVAX), Adventure Gold (AGLD), Braintrust (BTRST), Rari Governance Token (RGT) XYO Network (XYO), DerivaDAO (DDX), DFI.money (YFII), Radicle (RAD), COTI (COTI), Axie Infinity (AXS), Request (REQ), TrueFi (TRU), Wrapped Luna (WLUNA) ve Harvest Finance (FARM) borsada işleme açıldı. Birçoğu listeleme sırasında ciddi fiyatlamalar yaptı. Bu yüzden yeni kripto paraların borsaya tanımlanması kripto para yatırımcıları tarafından yakından takip ediliyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Sadece Saatler Kaldı!

Türkiye saatiyle 15 Ekim 19:00’da borsada alım/satım işlemlerinin başlatılması bekleniyor. Platformda yeteri kadar BADGER ve RARI arzı sağlanmadıkça işlemler açılmayacak. İşlemler aktifleştirildikten sonra BADGER-USD, BADGER-USDT, BADGER-EUR, RARI-USD, RARI-USDT ve RARI-EUR paritesinde kolayca alım satım yapılabilecek.

Coinbase listeleme sonrasında direkt olarak canlı işlem tahtasını devreye almıyor. Üç kademeli olarak ticaretin başlaması bekliyor. Öncelikle emirler girilecek ve yeterince emir toplanınca üçüncü adımda canlı ticaret başlayacak.

BADGER daha şimdiden çift haneli yükselişini yaptı bile listelemeye kadar bunun devam etmesi mümkün olabilir.

BADGER zaten DeFi ekosistemiyle ilgilenen yatırımcılar tarafından yakından biliniyor. Rarible (RARI) ise NFT’ler oluşturmak, satmak veya toplamak için topluluğa ait bir pazar olan Rarible’a güç veren bir Ethereum tabanlı tokendır.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar