X


Son Dakika: Binance Bir Kripto Parayı Daha Listesine Ekliyor

Binance yeni kripto paralarla büyümesine adım adım devam ediyor...
09:51
23 Ekim 2018
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Bugün erken saatlerde, işlem hacmine göre en büyük kripto para borsası Binance attığı tweet ile Decred’i (DCR) listeleyeceğini duyurdu. Bu duyurunun hemen ardından kripto paranın fiyatında yaklaşık olarak %20 artış yaşandı.

Borsanın web sitesinden yaptığı resmi açıklamaya göre, yarın Türkiye saatiyle sabah 07:00’da DCR/BNB ve DCR/BTC işlemleri açılacak. DCR’ye para yatırma işlemleri ise açıldı. Yani artık listelenen bu yeni coin’e para yatırabilirsiniz. Ayrıca kararlaştırılan liste ücretinin de 0 BNB olduğu açıklandı.

Binance Decred hakkındaki detaylarla beraber kurallar ve ücretler hakkındaki detayları da web sitesinde kullanıcılarıyla paylaştı.

Decred de kendi resmi Twitter hesabından, “Binance’e teşekkür ediyoruz. DCR’nin borsanızda listelenmesinden gurur duyuyoruz.” sözleriyle haklı gururunu dile getirdi.

Binance’de listelenerek büyük bir adım atmış olan Decred ise kendisini, “toplumun görüşlerine açık, açık yönetimli ve kalkınma için sürdürülebilir finansmana odaklanmış Blockchain tabanlı bir kripto para” olarak tanımlıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar