X


Son 24 Saat İçinde Hangi Kripto Para Kazandırdı, Hangileri Kaybettirdi?

Piyasada genel bir düşüş ortamı hakimken bazı kripto para birimlerinin %100’den fazla değer kazandığı ifade edilebilir.
08:50
22 Eylül 2021

Kripto para piyasasında genel bir düşüş havası hakim. Ancak son birkaç gündür kırmızda olan piyasada dahi yükseliş yaşayan kripto paralar var. Buna ek olarak piyasada %100 değer kaybeden kripto paralar da bulunuyor.

Son 24 Saatin En Çok Kazananları

Piyasadaki düşüşe deyim yerindeyse meydan okuyan ve son 24 saat içinde %100’ün üzerinde artış yaşayan kripto para birimlerinin başında Kianite Finance (KIAN) bulunuyor. topluluk tarafından yönetilen bir DeFi protokol ekosistemi olarak tanımlayabileceğimiz Kianite Finance’in kripto para birimi KIAN %233’lük artışı ile son 24 saatin en çok kazandıranı olarak karşımıza çıkıyor.

KIAN’ı %191’lik artışı ile SaylorCake (SCAKE) ve %178’lik artışı ile GOMA Finance (GOMA) takip ediyor. SaylorCake tüm SCAKE sahiplerine CAKE’de temettü dağıtmayı vaat ederken GOMA, bir DeFi ekosistemi token’ı olarak tanımlanıyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Bu üç kripto para birimi ise son 24 saat içinde %129 artış yaşayan Gravitoken (GRV) ve %116  artış yaşayan Able Finance (ABLE) takip ediyor.

Son 24 Saatin En Çok Kaybedenleri

Piyasadaki düşüşe ayak uyduran ve hatta çok daha derin düşüş kaydeden kripto para birimlerinin başında Nano Dogecoin (INDC) geliyor. Son 24 saat içinde %100 değer kaybeden INDC’yi %98 düşüş ile Yas (YAS) takip ediyor.

Bunların yanı sıra PengolinCoin (PGO) %95 düşüşle, Darma Cash (DMCH) %89 düşüşle ve Credit (CREDIT) yine %89 düşüşle en çok kaybedenler arasında yer alıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar