X


Michael Van de Poppe’un Büyük Artış Beklediği 6 Kripto Para Birimi!

Bitcoin (BTC) ve Kripto para birimlerinde bir düşüş havası hakim olsa da analistler yükseliş beklentilerini sürdürmeye devam ediyor.
09:30
22 Eylül 2021

Kripto para stratejisti ve yatırımcısı Michaël van de Poppe, yaşanan düşüşlere rağmen bazı altcoin’lerin potansiyel olarak yükseliş fiyat hareketlerine hazır olduğunu düşünüyor. Van de Poppe’a göre bu altı altcoin birimi yükseliş hazırlığında!

Curve (CRV), Fetch.ai (FET), Serum (SRM)

Analistin listesindeki ilk kripto para birimi Curve Finance (CRV), yazının kaleme alındığı an itibari ile 2,34 dolardan işlem görüyor. Analiste göre ise CRV, 2,40 dolarlık desteği kazandıktan sonra hızlı bir yükseliş performansı sergileyebilir. Bu noktada analist 2,40 doların dirençten desteğe dönüşeceğini ve dolayısıyla artışın fitilinin ateşleneceğini dile getiriyor.

CRV’ye ek olarak Van de Poppe, merkezi olmayan makine öğrenimi ağı Fetch.ai‘nin yerel kripto para birimi FET’in de bir yükseliş yapısında olduğunu dile getiriyor. Yazının kaleme alındığı an itibari ile 0,62 dolardan işlem gören FET için analist, 0,53 dolar ile 0,58 doların iyi bir giriş bölgesi olacağını ifade ediyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Analistin listesinde üçüncü sırada yer alan kripto para Serum (SRM). Analiste göre SRM’de 8.07 dolar bölgesinin geri alınması bir yükseliş sinyali olarak değerlendirilebilir. SRM yazının yayına hazırlandığı sırada 7,36 dolardan işlem görüyor.

ICON (ICX), Holochain (HOT), COTI

Van de Poppe ayrıca kurumsal blok zincirlerinin kamu blok zincirleriyle etkileşime girmesine izin veren bir hibrit blok zinciri platformu olan ICON‘un yerel varlığı olan ICX’in de artışa geçmesini bekliyor. Popüler isme göre ICX, Bitcoin karşısında güçlenme belirtileri gösteriyor.  ICX konusunda biraz karışık bir görünüm olduğunu kabul eden analist, 2,27 dolar ve ardından 3,42 doların görülebileceğini dile getiriyor.

Buna ek olarak Van de Poppe dağıtık  web protokolü Holochain’in yerel kripto para birimi olan HOT’un da %100’lük bir artışa hazır olduğunu ifade ediyor. Analist, potansiyel olarak HOT’ın 2 kat artış yaşamasını beklediğini dile getiriyor.

Analistin listesindeki son kripto para birimi ödemelere odaklanan kurumsal düzeyde bir dijital fintech platformu olan COTI. Yazının kaleme alındığı an itibari ile 0,30 dolardan işlem gören COTI, tüm zamanların en yüksek seviyesini 0,57 dolar ile görmüştü. Van de Poppe, COTI’nın ATH’sini kırmaya hazır olduğunu düşünüyor. Bu zaman kadar COTI’nin iyi bir performans sergilediğini ifade eden analist, kripto para biriminde yukarı yönlü sinyallerin alındığını dile getiriyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar