X


Solana (SOL) ve Terra (LUNA) Fiyat Hedefleri!

Solana (SOL) ve Terra (LUNA) kısa vadede kaç doları görebilir, kritik seviyeler neler?
23:00
29 Ekim 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Bitcoin (BTC)’in yeniden psikolojik desteği kazanması Solana (SOL) ve Terra (LUNA) fiyatlarını da yukarı taşıdı. Yazı hazırlandığı sırada 45 dolardan alıcı bulan Terra (LUNA) günü %7,5 yükselişle kapatmaya hazırlanıyor. Solana (SOL) ise yeniden 200 doların üzerine çıktı. Peki Solana (SOL) ve Terra (LUNA) fiyat hedefleri neler, yükseliş devam edecek mi?

İçerik Rehberi

Solana (SOL)

Solana, Ağustos ve Eylül ayı başlarında büyük bir artış göstererek yaklaşık 22 dolardan 215 dolara yükseldi, bu da neredeyse %1.000’lik bir değerlenme anlamına geliyor. Eylül’ün ikinci yarısında fiyat geriledi, ancak SMA50 destek görevi görerek fiyatı korumaya devam etti.

Oluşan üçgen işlem aralığı daraldıkça yükseliş ihtimalini artırdı. Geçen hafta bu kırılma yaşandı ve Solana (SOL) 220 dolara yakın bir bölgede yeni zirvesini yaptı. Bu haftanın başlarında, Bitcoin 60.000 doların altına düştüğü için Solana (SOL) fiyatı SMA20 bölgesine kadar çekildi. Alıcıların güçlü desteği sayesinde fiyat yukarı yönlü hareketini devam ettiriyor.

Solana (SOL) için 193 dolar seviyesi oldukça önemli ve fiyatın 200 doların üzerinde tutunması sırayla 220,235 ve 250 dolar hedeflerini mümkün kılabilir.

Terra (LUNA)

LUNA ayrıca ağustos ayında harika bir yükseliş koşusu yaptı. Ancak bu hareket henüz tamamlanmış değil, Toplam arzın %10’unun yakılması artan taleple birlikte fiyatın hızla yükselmesini sağlıyor.

SMA50 çizgisi Terra (LUNA) fiyatını daha yukarı itmeye devam edecek. Yukarıdaki grafikten gördüğümüz gibi, mart ayının en yüksek seviyesi olan 22$, Terra LUNA için desteğe dönüşürken, SMA50 geri çekilmelerde fiyatı tutuyor. Fiyat bu hafta yine hareketli ortalamanın üzerinde sıçradı, bu nedenle LUNA/USD muhtemelen yakında yeni bir zirve yapacak ve sonunda 50$ seviyesini kıracak.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar