Metaverse Coin’lerdeki Artışlar Devam Ediyor: Rekor Üzerine Rekor Geliyor!

Metaverse coin sektöründeki artışlar devam ediyor. Kripto para birimlerinde sürekli yeni rekorlar geliyor. 
14:55
30 Ekim 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Son zamanlarda kripto para ekosisteminde bir mem token’lar bir de metaverse coin’ler konuşuluyor. CoinMarketCap’de yer alan bilgilere bakıldığında şu anda 42 metaverse token’dan sadece 9’u kırmızıda görünüyor.

Metaverse Token’lar

Metaverse token’lar arasında son 1 ayda %500’ün üzerinde artış yaşayan kripto para birimleri olduğu görülüyor. Örneğin; Starlink (STARL) son 1 ay içinde %531 yükselirken, UFO Gaming (UFO) son 1 ayda %569 artış yaşadı.

Bunlara ek olarak Wemix (WEMIX) son 1 ayda %443 artarken, Altura (ALU) %315, Somnium Space Cubes (CUBE) %428, Kalao (KLO) %356 ve Arcona (ARCONA) da %383 artış yaşadı.

Öte yandan metaverse token sektörünün en popülerleri arasında yer alan Axie Infinity (AXS), son 24 saat içinde %4, son 1 hafta içinde %18 ve son 1 ay içinde de %90 artış yaşayarak nispeten sakin bir yükseliş yakalayanlar arasında yer alıyor. Ayrıca Decentraland de (MANA) son 24 saat içinde %30, son 1 hafta içinde %107 ve son 1 ay içinde %143 artış kaydetti.

Artışlar Devam Edecek Mi?

Metaverse token ekosistemi henüz yatırımcılar tarafından yeni keşfediliyor ve pek çok kripto para biriminin büyük borsa listelenmesi bulunmuyor. Dolayısıyla analistler henüz metaverse coin’lerde hype’ın devam edeceğini ve yükselişlerin bir süre daha durmayacağını düşünüyor.

Buna ek olarak CMC’de metaverse coin kategorisinde bulunmayan ancak son günlerde çok ciddi artış yaşayan bir kripto para birimi daha var: Bloktopia (BLOK).

BLOK son 24 saatte yaklaşık olarak %95 artarken son 1 haftada da yaklaşık olarak %280 artış yakaladı.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar