X


Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP) Fiyat Yorumları!

Yeni fiyat rekorları görecek miyiz? Hafta sonu Bitcoin (BTC) için kritik olacak.
22:20
29 Ekim 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Birkaç gündür ekstra hareketli olan fiyat yeniden yönünü yukarıya çevirdi. Dün ayılar 58.000 dolar desteğini aşamadı ve Bitcoin (BTC) kısa süre içinde psikolojik destek olan 60.000 doları geri kazandı. Hacmin Shiba Inu, Doge ve Bitcoin (BTC) döngüsünde yolculuğu nihayet Ethereum’a da uğradı. ETH bugün tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Bitcoin (BTC)

Fiyat halen 60.000 doların üzerinde ve yazı hazırlandığı sırada 62.000 seviyesini destek olarak korumaya çalışıyor. Dört saatlik grafikte EMA55’in üzerinde tutunan fiyat hafta sonuna hazırlanıyor. Eğer her şey yolunca giderse cumartesi gününde 64.000 dolar testine şahit olabiliriz.

Önümüzdeki iki gün kritik öneme sahip, olumsuz bir haber gelmezse 64.895 dolar üzerinde bir kırılma bile yaşanabilir. Bu durum birçok altcoinin baskılanmasına sebep olacaktır. Bu yüzden stop bölgelerinizi iyi belirlemeniz faydalı olacaktır.

Ethereum (ETH)

ETH bir süredir 4.000 doların üzerinde konsolide oluyordu, alıcıların hacmi artırması 4.200 dolar direnicinin yıkılmasına sebep oldu. Boğaların direnci aşması 4.400 doları yeni ATH haline getirdi. Yazı hazırlandığı sırada alıcıların gücü bir miktar azalsa da 4.500 dolar hedefi halen mümkün görünüyor.

Ethereum (ETH) halen 4.400 doların üzerinde bulunuyor. MACD ve RSI yükselişin devam edebileceğini gösteriyor. Bir süredir daha sık dillendirilen 5.000 dolar hedefine hiç olmadığı kadar yakın olabiliriz. Günlük grafikte hareketli ortalamaların tamamı yükseliş sinyali gönderiyor, fiyatın 4.600 doları görmesi 5.975 dolara kadar yeni bir kanal açacak.

Ripple (XRP)

Psikolojik desteğin üzerinde bulunan Ripple (XRP) 1,07 dolardan alıcı buluyor. Bitcoin (BTC)’in sert hareketleri boğaları ciddi anlamda yıprattı. Fakat birkaç saattir devam eden olumlu hava eğer herkesi yeniden ters köşe yapmazsa 1,25 dolar testini bekleyebiliriz.

RSI halen 50 sınırında, MACD satış baskısın doğruluyor. Kısa vadede 1,1 dolar görülebilir şimdilik Bitcoin’e bağlı bir pozitif rüzgar esiyor. Riski sevmeyen yatırımcılar 1,26 doların üzerinde Bitcoin (BTC)’in durumuna bağlı olarak long pozisyonları test edecektir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar