X

Shiba Inu’yu (SHIB) Alevlendirecek Projenin Detayları: ShibaNet Nedir? Beklenti ve Yorum

ShibaNet nedir?
19:28
6 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Shiba Inu ekosistemi her geçen gün büyürken ShibaNet, token’ı çevreleyen olumlu duyguya katkıda bulunan gelecek SHIB ürünlerinden biri olacak. NOWPayments, satıcıları SHIB‘i bir ödeme yöntemi olarak kabul etmesine imkan tanıyor ve BitPay yakında Newegg ve AMC’nin SHIB ödemesi almasına izin verecek. Bu ödeme sistemlerinin merkezsiz bir versiyonu artık Shiba ekosisteminin bir hedefi oldu.

Shiba Inu Liderinin Aktardığı Detaylar

ShibaNet, kullanıcıların Shiba Inu ekosistemini kullanarak alım satım yapmalarını ve işlem uygulamalarını sağlayan merkezsiz bir pazar yeri olmayı planıyor. Shiba Inu’nun proje lideri Shytoshi Kusama, ShibaNet hakkında “Shiba Inu Phase 2” adlı başlıklı blok yazısını paylaşmıştı. ShibaNet şöyle açıklandı: “Bir finans kurumu, yalnızca finansal araçlarını kullanan tüketiciler ve işletmeler kadar iyi çalışır.”

ShibaNet, Shibarium Layer-2 üzerinde çalışacak ve kripto ödemeleriyle ilişkili yüksek Ethereum işlem ücretlerine çözüm sunmaya çalışacak. Ancak bu işlemlerde SHIB kullanılmayacak. Daha istikrarlı bir ödeme kuruluma izin vermek adına ShibaNet, Shiba ekosisteminin plan aşamasında olan sabit kripto parası SHI’yi kullanacak.

Beklentileri Karşılar Mı?

ShibaNet‘in özellikleri hakkında daha kapsamlı bir bilgi henüz yer almıyor. Ancak Shytoshi ne bekleyeceğimiz konusunda bazı ipuçları verdi. Kusama, sözleşme etkinleştirildiğinde kalan veya telif ödemelerini taraflar arasında bölüşterme yeteneğini sunmaktan gurur duyacağını belirtti. Ayrıca sanatçıların ve verilen avansların nadiren kalıntılarını gördüğü aksi halde gölgeli sözleşmeler ve anlaşmalarla dolu endüstrilerde birden fazla saatlik sözleşmeli çalışma ihticını azaltacağı aktarıldı.

Shiba Inu Game ve Doggy DAO’nun yanı sıra ShibaNet, ShibArmy’nin geleceğe yönelik yükseliş hissine katkıda bulunmaya aday projelerden biri olarak ön plana çıkıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolayısıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar