Popüler Analist Altcoin Sepetini Paylaştı! Ama Dikkat! Çok Riskli Olabilir!

Paul Barron, son düşüşler sonrasında yaptığı altcoin yatırımlarını takipçileri ile paylaştı. Ancak riskli oldukları konusunda da uyardı.
14:42
6 Aralık 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

Kripto para piyasasının yakından takip ettiği analistlerden biri olan Paul Barron, yaşanan son düşüşler sonrasında altcoin yatırımlarını takipçileri ile paylaştı. Ancak Barron bu altcoin sepetinin riskli olduğu konusunda da uyarılarda bulundu.

Analistin yatırım yaptığı altcoin’leri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Mist (MIST)
  • Ternoa (CAPS)
  • Velhalla (SCAR)

Hadi analistin neden bu kripto paraları seçtiğine bir göz atalım…

Mist (MIST)

Mist,  Binance Akıllı Zincirinde bulunuyor ve bir NFT rol oyunu olarak tanımlanabilir. MIST yazının kaleme alındığı an itibari ile 0,1247 dolardan işlem görüyor.

Analist kripto para birimi ile ilgili yaptığı açıklamalarda, “Oyun, kullanıcılara herhangi bir aracı olmadan oyun içi varlıkları kolayca değiştirme olanağı sunuyor. Bu da yeni kullanıcıları çekebilir ve oyun öğelerinin ve token’larının satışından ek gelir elde edilmesini sağlayabilir.” sözlerini kullandı.

Yatırımcı ayrıca Mist RPG oyununun NFT‘ler, staking ve farming etrafında toplandığını da paylaşıyor. Unity ile şirket içi Mist NFT oyun çerçevesi kullanılarak oluşturulan proje, oyunculara beş oynanabilir karakter sınıfı ve sayısız büyü, yetenek ve ortam ile sürükleyici bir oyun içi ortamı sunuyor.

Ternoa (CAPS)

Listede bir sonraki sırada, verileri güvenli bir şekilde depolamak ve nihayetinde iletmek için tasarlanmış bir platform olan Ternoa (CAPS) yer alıyor. Analist Ternoa ile ilgili olarak, “Ternoa, içeriğin güvenliğini ve veri aktarımlarının uygun şekilde iletilmesini sağlamak için en son teknolojiyi kullanıyor.” sözlerini sarf ediyor.

Öte yandan yazının yayına hazırlandığı sırada CAPS, yalnızca 39 milyon dolarlık bir piyasa değeri ile 0.09 dolardan işlem görüyordu.

Bunlara ek olarak analist, Ternoa ekibinin SDK’dan “Application Ternoa” adlı kendi uygulamasını geliştirdiğini de vurguluyor ve “Ternoa Uygulaması, verileri güvenli bir şekilde ve uzun süre şifrelemek, depolamak ve aktarmak için Zaman Kapsülleri oluşturmaya izin veriyor. Bu Zaman Kapsülleri, Ternoa blok zincirinde yayınlanan NFT’lerdir.” sözlerini kullanıyor.

Velhalla (SCAR)

Analistin listesindeki son riskli varlık, bir kripto-metaverse platformu olan Velhalla (SCAR) olarak karşımıza çıkıyor. Yazının yayına hazırlandığı sırada SCAR 34 milyon dolarlık piyasa değeri ile 0,13 dolardan işlem görüyor.

Analist proje ile ilgili yaptığı açıklamalarda, “Velhalla, piyasadaki diğerlerine benzemeyen bir metaverse. Kullanıcılarına, çok çeşitli eylemler gerçekleştirebilecekleri, sanal bir arazi parçası alıp satabilecekleri, son derece ayrıntılı karakterler elde edebilecekleri ve Velas blok zinciri tarafından yönlendirilen yeni bir evrende kendilerini bulmalarına izin verecek.” sözlerini kullanıyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar