Reklam

Binance’den Toplamda 600.000 Dolarlık Referans Ödülü!

Binance, yaptığı resmi açıklama ile büyük bir referans ödül programını başlattığını duyurdu.
11:47
6 Aralık 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası konumunda bulunan Binance, yaptığı resmi açıklama ile büyük bir referans ödül programını başlattığını duyurdu. Bu program ile halihazırda Binance kullanıcısı olan kişiler, arkadaşlarını ve tanıdıklarını platforma üye olmaya davet ettiklerinde yeni bir yöntem ile ödüllendirilecekler.

Referral Offer Mode adı verilen bu yeni ödüllendirme uygulaması kısa bir süreliğine devam edecek ve hem davet eden hem de davet edilen kullanıcılar çeşitli görevleri tamamlayarak içinde 500 dolara kadar token bulunan Gizemli Kutulardan birine sahip oluyor. Toplam ödül miktarı ise 600.000 dolar…

Ödül Programı Detayları

Yapılan açıklamalara göre Binance’in bu yeni ödül uygulaması 2 Aralık 2021’de başladı ve 16 Aralık 2021’e kadar devam edecek. Ödüllerin kazanılması için ise iki etkinlik bulunuyor:

  • Etkinlik A: Tanıdıklarınızı davet ederek Gizemli Kutulardan çıkan ödülleri paylaşabilirsiniz. Bunun için öncelikle halihazırda Binance kullanıcısı olan kişinin referans linkini, daha önce hiç Binance’e üye olmamış arkadaşları ile paylaşması gerekiyor. Kullanıcı ne kadar çok arkadaşını davet ederse o kadar çok Gizemli Kutu alabiliyor. Bu noktada Binance, her kullanıcının en fazla 20 Gizemli Kutu kazanma hakkı olduğunu ifade ediyor. Öte yandan yapılan açıklamalara göre Sürpriz Gizemli Kutular da bulunuyor ve bunların içinde 500 dolara kadar token bulunuyor.

Binance Etkinlik A’daki ödülleri kazanabilmek için kullanıcılarına çeşitli tavsiyelerde de bulunuyor:

  • Nakit yolu ile Binance’e para yatıran, kredi ya da banka kartı ile satın alım yapan, P2P işlemleri yapan ya da 50 dolardan fazla kripto para yatıran kullanıcılarda hem referans linkini gönderen hem de linki kullanan kişi bir Gizemli Kutu alacak.
  • Herhangi bir spot veya convert işlem çiftinde 200 dolardan fazla işlem yapıldığında hem referans linkini gönderen hem de linki kullanan kişi bir Gizemli Kutu alacak.

Bunlara ek olarak yapılan açıklamalara göre Gizemli Kutularda BNB, BTC, ETH, BUSD, SHIB, DOGE, XRP, ADA, TLM, ROSE, AMB, CTSI, RAMP veya OM kripto para birimlerinde 500 dolara token bulunuyor. Dolayısıyla kullanıcılar ne kadar çok Gizemli Kutu alırlarsa şansları da o kadar yüksek oluyor.

  • Etkinlik B: Sosyal medya görevini tamamlayarak 10.000 dolarlık ödül havuzundan pay alma şansı elde edebilirsiniz. Burada kullanıcıların 1 BNB’ye kadar ödül kazanma hakları olduğu ifade ediliyor. Yapılan açıklamalara göre “Referans sayfası”ndaki “Paylaş” butonu ile referans linkini sosyal medyada paylaşan tüm kullanıcılar 10.000 dolarlık ödül havuzundan pay alma hakkı kazanacak. Buna ek olarak 1 BNB kazanacak 3 kişi olacak ve bunlar çekiliş ile belirlenecek. Diğer kullanıcılar ise 10.000 dolarlık havuzun geri kalanını paylaşacak.

Yapılan açıklamalara göre Pooled Mystery Box’ta; BNB, BTC, ETH, BUSD, SHIB, DOGE, XRP, ADA, TLM, ROSE, AMB, CTSI, RAMP veya OM kripto para birimlerinden birinde 1 BNB’ye kadar ödül bulunacak.

Binance’in sunduğu bu avantajdan faydalanmak için bu linki kullanabilirsiniz. Bu linki kullanan ve platforma üye olan kullanıcılar 500 dolara kadar ödül kazanabilirler. Ayrıca etkinlik detayları ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak için de bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar