Şaşırtıcı Fiyat Hedefi! Stellar (XLM) Unutuldu, Sürpriz Ralli Kapıda Olabilir!

Özet

  • Günlük grafikteki okumalar XLM Coin için yeni yükseliş evresinin yaklaştığını söylüyor.

  • XLM Coin fiyatı 0,12 dolar üstü kapanışlarda 0,23 doları görebilir.

  • Genel piyasa hissiyatı iyimser senaryoyu baltalayabilir.

  • Piyasaya etkisi: Pozitif
21:45
2 Ağustos 2023

Temmuz ayında XLM Coin fiyatı etkileyici bir yükseliş dönemi yaşamıştı. Ancak son ralli unutuldu. Yeterince uzun süredir kripto paralarla haşır neşir olan yatırımcılar bazı altcoinlerin bu tarz dönemlerde devam rallileri yaptığını hatırlayacaktır. XLM Coin için benzer bir yeni ralli dönemi kapıda olabilir. Üstelik hedef oldukça heyecan verici.

Stellar (XLM) Yorum

Bitcoin diken üstünde ve altcoinler için rüzgar aniden değişebiliyor. Ancak teknik okumalar XLM Coin fiyatı için potansiyel bir yükselişe işaret ediyor. Stellar (XLM) fiyatı 13 Temmuz’da yılın en yüksek seviyesine ulaştığından bu yana bir düşüş yaşadı. Ancak, şu anda bir devam formasyonu içinde işlem görüyor ve bu da gelecekte bir kırılma potansiyeline işaret ediyor.

Ayrıca, hem fiyat hareketi hem de dalga sayımı analizi genel eğilimin yükseliş yönünde olduğunu gösteriyor. Sonuç olarak, XLM’nin yakında 2023 yılı için yeni bir zirve belirlediğini görebiliriz.

Yılın başında 616 günlük direnç çizgisinden çıkan fiyat iki ay sonra eski direnci destek olarak doğruladı. Sonrasında yatırımcılar için heyecan verici olan yükseliş dönemi başladı.

XLM Coin Grafik Yorum

Uzun vadeli önemli bir seviyeden gelen 2023 kırılması düşüş döneminin artık sona ermiş olabileceğini gösteriyor. Uzun vadeli direnç çizgisinden kopuşun ardından fiyat 0,105 dolarlık yatay direnç alanını da aşarak yükseliş eğilimindeki kopuşu bir kez daha teyit etti. Bu da Temmuz ayında 0,195 dolarlık yıllık zirveye zemin hazırladı.

Son rallinin ardından XLM kayda değer bir düşüş yaşadı ve uzun bir üst fitil oluşturdu. Bu üst fitil, satış baskısı olduğunu ve alıcıların fiyat artışını sürdürecek güçten yoksun olabileceğini gösteriyor. Günlük grafikteyse Elliott Dalga teorisi kullanılarak yapılan analize göre, XLM’nin gelecekteki fiyatı için olumlu bir görünüm var. Mevcut teknik okuma XLM’nin fiyatı beş dalgalı bir yukarı yönlü hareketin dördüncü dalgasında olduğunu söylüyor.

Bu sayımın doğru olduğunu varsayarsak, fiyatın zaten yerel bir dip bölgesi belirledi ve artık 0,23 dolara doğru yaklaşık yüzde 50’lik bir yükseliş başlatabilir. Ancak 0,12 dolar altındaki kapanış bu ralli ihtimalinin rafa kalkmasını sağlayabilir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar