X


Ripple’dan Gelen 225 Milyon Dolarlık Hamle Korkuya Sebep Oldu!

Ripple 1 milyar adet XRP'nin daha kilidini açtı.
14:00
1 Aralık 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Twitter üzerinde yüklü miktarlarda yapılan kripto para transfer işlemlerini izleyen Whale Alert‘ın paylaştığı son bilgiye göre, blockchain devi Ripple yine geleneği bozmadı ve ayın ilk gününde 225 milyon dolardan daha fazla değere sahip XRP‘nin kilidini açtı.

1 milyar adet XRP’nin kilidinin bütün düşüşlere rağmen açılması, XRP yatırımcıları arasında tahmin edilebileceği gibi infiale sebep oldu.

İçerik Rehberi

XRP Menkul Kıymet Mi?

Birçok kripto para yatırımcısı Ripple’ın paraya ihtiyaç duyduğu anlarda istediği kadar XRP’nin kilidini açtığını ve bu projenin tamamen dolandırıcılık olduğunu vurguladı. Ripple, XRP’yi üretmesine rağmen bunun menkul kıymet olmadığını savunmakta ve halihazırda bu konuda açılmış davaları da mevcut. XRP’nin 2019 yılında gösterdiği felaket performansı da göz önüne alınca, XRP yatırımcılarının Ripple tarafından her ay başında kilidi açılan 1 milyar adet XRP’ye tepki göstermesi normal gibi gözükmekte.

 XRP sene başından bu yana  yaklaşık yüzde 40 düşüş yaşarken, Bitcoin son aylardaki kötü performansına rağmen hala yıl başına kıyasla yüzde 90 yükseliş elde etmiş konumda.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar