Popüler Kripto Para Borasası Binance Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat Artışa Geçti

Binance yeni bir altcoin'i listeleyeceğini duyurdu.
09:00
28 Aralık 2021
Popüler Kripto Para Borasası Binance Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat Artışa Geçti
Okuma Süresi: 2 Dakika

Popüler kripto para borsası Binance, bugün yeni bir duyuru yayınladı. Binance’in resmi web sitesinde yayınlanan bu duyuruda borsanın gün içerisinde yeni bir altcoin’i listeleyeceği belirtildi.

İşte Binance’in yeni listelemesinin detayları.

Binance Yeni Bir Altcoin Listeliyor

Piyasa hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, bugün resmi web sitesi üzerinden yeni bir duyuru yayınladı. Binance’in yayınladığı bu duyuruya göre popüler kripto para borsası bugün saat 14.00’da JOE‘yu (JOE) listeleyecek.

Borsadan gelen açıklamaya göre kullanıcılar 28.12.2021 tarihinde para yatırma işlemlerine başlayabilecekken, para çekme işlemleri 29.12.2021 tarihinde açılacak.

Borsadan yapılan açıklamanın tamamı şu şekilde;

“Binance, JOE’yi (JOE) listeleyecek ve JOE/BTC, JOE/BUSD ve JOE/USDT işlem çiftleri için 2021-12-28 11:00’de (UTC) işlem açacak. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak JOE yatırmaya başlayabilir. JOE için para çekme işlemleri 2021-12-29 11:00’de (UTC) açılacaktır.

Not: Para çekme açık süresi, kullanıcıların referansı için tahmini bir süredir. Kullanıcılar para çekme sayfasında gerçek durumu görebilir.”

Fiyat Artışa Geçti

Binance tarafından yapılan duyurunun hemen ardından JOE fiyatı artışa geçti. Öyle ki CoinMarketCap verilerine göre JOE, duyurunun hemen öncesinde 2.17 dolardan işlem görürken, Binance’in listelemeyi duyurmasının ardından 2.51 dolara yükselerek %6’lık bir artışa imza attı.

İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla JOE, artışına devam ediyor ve CoinMarketCap verilerine göre %5.74’lük bir artışla 2.52 dolardan alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

JOE Nedir?

Joe coin, 2021 yılının orta aylarında 0xMurloc ve Cryptofish tarafından hayata geçirilmiştir. Ayrıca lansmanından bu yana, platform 4 milyar doların üzerinde varlık çekti ve dünyanın en çok tanınan bazı yatırımcılarından destek aldı.

JOE, Avalanche üzerinde bir Merkezi Olmayan Borsa (DEX) olan TraderJoe‘nun platform token’ıdır. TraderJoe ayrıca BankerJoe aracılığıyla borç verme ve ödünç alma hizmetleri de sunmaktadır. JOE token’ı, protokol ücretlerini almak ve yönetişim tekliflerini oylamak için stake edilebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar