Popüler Altcoin’deki Yükseliş Sürecek mi? Analist, Kritik Seviyelere İşaret Etti!

Piyasadaki son durumu değerlendiren kripto para analisti Michaël van de Poppe, popüler altcoin adına kritik fiyat seviyelerine işaret etti.
16:15
26 Şubat 2023
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para analisti Michaël van de Poppe, son günlerde Twitter hesabından yaptığı paylaşımlar ile kripto para piyasası adına güncel teknik görünümü değerlendirdi ve birçok kripto para birimi adına kritik fiyat seviyelerine işaret ederek kripto para yatırımcılarını uyardı.

 Analist, Piyasadaki Son Durumu Değerlendirdi

Son haftalarda birden fazla kez 25.000 dolar direncini test eden Bitcoin (BTC), hafta içerisinde kaydettiği değer kayıplarının ardından yeniden 23.000 dolar ile 23.500 dolar fiyat seviyeleri arasında geriledi. Kripto para piyasasındaki bu yön belirsizliği devam ederken, analist Michaël van de Poppe, Twitter hesabından yaptığı paylaşımlar ile piyasadaki güncel teknik görünümü değerlendirdi ve kritik fiyat seviyelerine işaret etti.

Kripto para analisti Michaël van de Poppe, lider kripto para birimi Bitcoin’in yakın vadede kaydedebileceği düzeltme hareketlerinin ve piyasadaki geri çekilmenin devam edeceğine yönelik bir düşüncesi olmadığını ve kripto para piyasasındaki yükseliş beklentisinin devam ettiğini ifade etti. Analiste göre kripto para birimlerindeki yükseliş, yılın ikinci çeyreğinde de devam edecek.

Analist, Popüler Altcoin’deki Kritik Seviyelere İşaret Etti

Analist, haftanın öne çıkan kripto para birimlerinden biri olan Optimism (OP) adına da güncel teknik görünümü değerlendirdi ve kritik fiyat seviyelerine işaret etti. Hafta içerisinde yükseliş yönlü bir ivme yakalayan Optimism (OP), CoinMarketCap verilerine göre piyasa değeri en yüksek 100 kripto para birimi arasında, son 7 gün içerisinde en yüksek oranlı değer artışı kaydeden ilk 10 kripto para birimi arasında yer aldı. Piyasadaki düşüşün devam etmesi durumunda 2,65 dolar ile 2,80 dolar destek bandının Optimism (OP) adına oldukça kritik olduğunu ifade eden analist, kritik destek seviyelerinin korunması ve kripto para piyasasının yeniden yükselişe geçmesi durumunda OP adına 3,5 dolar fiyat seviyelerine varan yeni bir yükseliş hareketinin başlayabileceğini öne sürdü.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar