reklamı kapat

Popüler Altcoin İçin Heyecanla Beklenen Tarih Açıklandı!

Cardano'nun büyük güncellemesi ne zaman?
17:47
11 Ekim 2020

2020 yılına damga vuran kripto para birimlerinden birisi konumundaki Cardano (ADA), elde ettiği yükselişin yanı sıra hayata geçirdiği güncellemeler ile de kesinlikle adından söz ettirdi ve söz ettirmeye de devam edecek gibi gözüküyor.

Ethereum’un en önemli rakiplerinden birisi olan ADA, Shelley ana ağına geçiş yaparak Proof-of-Stake (hisse ispatı) modelini uygulamaya başladı. Bu da Ethereum’un yapmak istediği ancak hala hayata geçiremediği bir güncelleme olarak biliniyor.

IOHK CEO’su ve projenin liderlerinden Charles Hoskinson da ADA fiyatına %50 gibi önemli bir yükseliş getiren Shelley güncellemesinden sonra merakla beklenen diğer geliştirme için tarih verdi. Hoskinson, Goguen isimli yeni güncellemenin çalışmalarına yakında başlanacağını ve ilgili duyurunun 29 Ekim tarihinde yapılacağını vurguladı.

Goguen İçin Tarih Belli

Shelley ana ağına benzer bir yapıya sahip olan Goguen, aşamalar halinde  yayınlanacak ve test edildikten sonra uygulamaya alınacak. Hoskinson konu hakkında yaptığı açıklamada yakında  yapılacak duyuru ile beraber ilk test aşamasının da başlatılacağını ifade etti.

Cardano hakkındaki güncellemenin uzun sürebileceğini de ifade eden Hoskinson, birçok hard fork’un hayata geçirileceğini vurguladı. Goguen hakkında detaylı açıklama 29 Ekim tarihinde yapılacak ve şimdiden birçok ADA yatırımcısının bu tarihi iple çektiği biliniyor. Cardano CEO‘sunun son dönemde üst üste müjdeler verdiği biliniyor ve her bir müjde fiyata önemli yükseliş getirdi. Bu da 29 Ekim tarihindeki müjde ile ADA fiyatında yukarı yönlü hareket görülebileceğini gösteriyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.