reklamı kapat

Cardano CEO’su Müjdeyi Verdi!

Cardano'nun arkasındaki IOHK şirketinin CEO'su Hoskinson yatırımcıları heyecanlandırdı.
12:50
20 Ağustos 2020

Cardano (ADA) kesinlikle son ayların en hızlı büyüyen kripto para birimlerinden birisi oldu.Kısa sürede %100 ve üzerinde artış yakalayan ADA, birçok yatırımcının ciddi anlamda kazanç elde etmesinin önünü açtı. Shelley hard fork’u ile popüler trendlerden birisi olan Staking’i kullanıcılarına sunan Cardano yönetimi, yapılan son açıklamaya göre henüz tüm kartlarını açık etmiş sayılmaz.

Cardano’nun arkasındaki ekibin CEO’su Charles Hoskinson yaptığı bir canlı yayında hem kripto para yatırımcılarının sorularını yanıtladı hem de kendi projelerini anlattı. Cardano’nun önümüzdeki günlerde Daedalus 2.2 cüzdanını kullanıma açacağını belirten Hoskinson, asıl sürprizin ise bundan ibaret olmadığını vurguladı.

Cardano Yatırımcılarının Beklediği Haber Geldi Mi?

Hoskinson, 2020 yılının son çeyrek döneminde ADA yatırımcılarını çılgın gelişmelerin beklediğini ifade etti. Bunun hakkında ufak bir ipucu paylaşan ünlü CEO, bunun fiyata direkt etki edebilecek önemli bir gelişme olduğunu belirtti. Tam zaman aralığı olarak 2020 yılının son üç ayı ile 2021 yılının ilk 3 ayına işaret eden Hoskinson’un bu ifadesi şimdiden heyecan yarattı.

Başarılı bir Shelley hard fork’u gerçekleştiren Cardano’nun fiyatı kısa süreli bir artış yakalasa da daha sonra bunun etkisi azaldı ve fiyat düşüşe geçti. Yıl sonunda beklenen büyük gelişme ise tahmin edileceği gibi fiyatı ciddi anlamda arttırabilir ve ADA‘yı eski günlerine götürebilir.

ADA bu yazının kaleme alındığı an itibariyle 0,12 dolardan işlem görüyor ve yaklaşık olarak %4 düşüş yaşadı. ADA fiyatı için kritik noktanın ise 0,20 dolar olduğu biliniyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.