X

NULS Coin Nedir?

NULS coin, Proof of Credit (PoC) algoritmasını kullanan bir kripto para birimidir.
11:10
24 Ekim 2020

NULS Coin, stake etme yoluyla madencilik yapmak için Proof of Credit (PoC) konsensüs mekanizmasını kullanan mikro hizmet odaklı bir blok zinciri projesinin yerel kripto para birimidir. NULS modüler tasarımı; akıllı sözleşmeler, özel zincirler, halka açık zincirler, dApp’ler ve NRC-20 token’laştırma için kurumsal düzeyde Blockchain çözümlerini etkinleştirdiği bilinen mikro hizmet tabanlı bir çerçeve olan NULSTAR’ı içeriyor. Bunlara ek olarak NULS 1.0 ana ağı Temmuz 2018’de piyasaya sürüldü ve o zamandan beri kullanıcılara hizmet veriyor.

NULS Coin Yorum

Yaklaşık olarak bir buçuk yıldır hizmet vermesi ve sürekli geliştirme adımları atması sebebiyle Nuls platformunun güvenilirliğinin yüksek olduğu görülüyor. Platformun güvenilirliğinin yüksek olması NULS token açısından da pozitif bir değer olarak nitelendiriliyor.

Bunların yanı sıra yatırımcılar 2020 yılında NULS coin’in bir patlama yaşayacağını düşünüyor. Ancak 2020 yılında hemen her kripto para biriminde bir artış beklentisi olduğu için yine de temkinli yaklaşımların olduğu görülüyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

NULS coin yorumlarını daha doğru değerlendirebilmek için NULS platformunun incelenmesinde fayda olacaktır.

NULS, geliştiriciler için hızlı iş çözümleri sunan açık kaynaklı ve kurumsal düzeyde, uyarlanabilir bir blok zinciri platformudur. Mikro hizmetler, akıllı sözleşmeler, zincirler arası birlikte çalışabilirlik ve anında zincir oluşturmaya sahip NULS, Blockchain benimsemesini kolaylaştırmada yeni bir endüstri standardı belirlemeyi hedefliyor.

Buna ek olarak NULS’un mikro hizmet katmanı tasarımı, geliştiricilerin her şey için hızlıca modüller oluşturmasını kolaylaştırıyor. NULS, minimum Blockchain deneyimine sahip geliştiriciler için akıcı, uygun maliyetli ve zaman tasarrufu sağlayan çözümler sunuyor.

Ayrıca NULS’un kullanıcı dostu bir çalışmayı benimsediği de yapılan açıklamalar arasında yer alıyor. Nuls Chain Factory, “geliştiricilerin sonsuz modüler çözümlerden oluşan bir depodan seçilen modülleri otomatik olarak dağıtarak yeni bir zincir oluşturmasına veya mevcut bir zinciri geliştirmesine olanak tanıyan bir kullanıcı arayüzü” olarak tanımlanıyor.

NULS Coin Fiyat

NULS CoinMarketCap verilerine göre yazının yayına hazırlandığı sırada 0,2378 dolardan işlem görüyor. Bunun yanı sıra şu anda dolaşımda 99.322.931 adet NULS bulunuyor ve bu rakamın en fazla 210.000.000 adet NULS’a ulaşması bekleniyor.

Öte yandan 10 Ocak 2018 tarihinde 8,54 dolar ile rekor kıran NULS coin’in 28 Ekim 2017 tarihinde 0,0948 dolar ile dip seviyeyi gördüğünü belirtmekte de fayda var. Buna ek olarak NULS coin’in 23.624.031 dolar işlem hacmi ile 319. sırada yer aldığını belirtmekte de fayda var.

NULS Grafik

NULS coin grafikleri incelendiğinde, hemen her kripto para biriminde olduğu gibi volatil bir tablo ile karşılaşılıyor. Dolayısıyla yatırımcılar her ne kadar NULS coin’e güvenseler de her zaman olduğu gibi temkinli yaklaşımı da elden bırakmıyor gibi görünüyor.

Bununla birlikte piyasaya sürüldüğü ve önemli borsalarda listelenmeye başladığı tarihlerde NULS grafiğinde tepeler oluşurken özellikle son 1 yıldır fiyatın düz bir çizgide ilerlediği görülüyor.

NULS Coin Nasıl Alınır?

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance ile NULS coin’i hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde satın alabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar