reklamı kapat

Nominex’ten Altın Ödüllü Promosyon Kampanyası

Nominex’in Altın ödüllü yarışması 28 Eylül’de başlıyor.
15:00
25 Eylül 2020

Nominex, “İkili Ortaklık Programı” sunan ilk kripto para borsası olarak nitelendiriliyor. Platform, eski usul, sıkıcı ve ilkel bankacılık sistemleri ve borsaların aksine yatırım işlemlerini daha eğlenceli ve yeni hale getirmeyi hedefliyor. Nominex’te kullanıcılar 7 gün 24 saat işlemlerini gerçekleştirebiliyor ve platformun çeşitli avantajlarından faydalanabiliyor.

Nominex Nedir?

Nominex, yatırım dünyasına hızlı bir şekilde adım atmak isteyenler, networking ve eğlence arayanlar, sermayesini artırmak isteyenler, öğrenmek isteyenler, heyecan arayanlar ve kendi işini kurmak isteyenler için bir platform tasarladıklarını dile getiriyor. Çünkü Nominex, eğlenceyi ve yatırımı, oyunlaştırma ve kullanıcı deneyimini, eğitim ve mesleki eğitimi, ortaklık işlerini ve toplulukları rahatlıkla birleştiriyor.

Platformun açıklamalarına göre kripto para ekosistemi son derece iyi bağlantılara ihtiyaç duyulan büyük bir alan ve ortaklık programlarında da durum aynı. Bu sebeple Nominex iki alanı birleştirdiğini ve büyük faydalar elde ettiklerini dile getiriyor.

Öte yandan büyük piyasa hacmi yaratan kullanıcılar normal şartlarda bunun karşılığında bir şey kazanmıyor. Ancak Nominex kendi platformların işlerin böyle yürümediğini ifade ediyor. Nominex platformunun yerel token’ı NMX de tam olarak burada devreye giriyor. Kullanıcılar platformu kullandıkça NMX token kazanıyor.

Bunların yanında yatırımcılar NMX token’larını kullandıkça; işlem ücretlerinde %50’ye varan indirim kazanıyor, yüksek miktarda NMX sahibi olanlar ücretlerde çok daha fazla indirimden faydalanabiliyor, günlük işlem turnuvalarında ekstra NMX kazanabiliyor ve günlük çekilişlere katılarak ödül kazanabiliyor.

Ayrıca bir ortak olan kullanıcılar da NMX token aracılığı ile; ortaklık programı ödüllerinden maksimum seviyede yararlanabiliyor, NMX satın alımlarına bağlı ödüller kazanabiliyor ve ortaklık programı ödemelerinde %10 indirim hakkı kazanıyor.

Bunlara ek olarak Nominex platformunda referans programı da bulunuyor ve kullanıcılar kendi tavsiyeleri ile gelen her kullanıcı için ödül kazanabiliyor.

Nominex’te günlük 3 Bitcoin çekimine kadar KYC prosedürlerinin karşılanmasına gerek yok. Ayrıca Nominex, çok yüksek bir güvenlikle ve %99,99 çalışma süresine sahip Google sunucularında hizmet verdiğini ifade ediyor. Bu noktada Visa ve Mastercard’ın platformda kullanılabildiğini belirtmekte de fayda var.

Nominex’ten Altın Ödülü

Nominex altın ödüllü bir promosyon kampanyasına imza atmaya hazırlanıyor. Yapılan açıklamalara göre bahsi geçen kampanya 1 Ekim’de başlayacak ve 7 Ekim’e kadar devam edecek. Katılımcıların altın ödülünü kazanma şansı yakalamak için aşağıdaki adımları izlemesi gerekiyor:

  • Eğer abone değilseniz Nominex’in İngilizce ve Türkçe Twitter hesaplarına abone olmalısınız.
  • Paylaşılan Türkçe tweet’i #getfinegold hashtag’i paylaşmalısınız.
  • Eğer üye değilseniz Nominex sitesine üye olmalı ve kampanya için kayıt yaptırmalısınız. Burada kullanıcıların, LC’de Google formuna yönlendirilen ve sadece Türkiye’den kullanıcılara gösterilecek bir banner ile kayıt yaptırmaya dikkat etmeleri gerekiyor.

Bu adımların tamamlanmasının ardından tüm Türk kullanıcıların 50 dolar para yatırarak üç gün içindeki işlem hacimlerini 500 dolara çıkarmaları gerekiyor. Sonrasında katılımcılar X’inci günde gerçekleşecek ve 1 gün boyunca işlem yapılacak olan gerçek Turnuvaya erişebilirler.

Bahsi geçen Turnuva’nın sonuçlarına göre ilk 5 oyuncu seçilecek ve toplamda 10 kazanan olacak. Yapılan açıklamalara göre ilk beşin ödüller şu şekilde olacak:

  • Birincilik ödülü: 1’er gramlık 5 altın
  • İkincilik ödülü: 1’er gramlık 3 altın
  • Üçüncülük ödülü: 1’er gramlık 2 altın
  • Dördüncülük ve beşincilik ödülü: 2’er gramlık 1’er altın

Bunun yanında altıncı, yedinci, sekizinci, dokuzuncu ve onuncu olan kişiler de yüzde 50 ile yüzde 20 arasında işlem komisyonu indirimi kazanacak. Ayrıca kazananlar hem belirtilen ödülleri hem de para çekerken gerçek karlarını alacak.

Türkçe Telegram Kanalı: https://t.me/NominexTurkce

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.